CHP İl Başkanı Nallar: Sahte kaşeler havada uçuşmuş

CHP İl Başkanı Nallar: Sahte kaşeler havada uçuşmuş
REKLAM ALANI
Yayınlama: 24.01.2023
A+
A-

CHP Tekirdağ İl Başkanı Volkan Nallar, KENTAŞ’de yaşanan sahte kaşe olayıyla ilgili Kapaklı’da açıklamalarda bulundu. Nallar, “Bizden devralınan belediyede, sahte kaşeler havada uçuşmaya başlamış. Dava süreci devam ettiği için pek konuşamayacağız ancak Cumhuriyet Halk Partisi iktidarında kul hakkı yemeyen siyasilerin yönettiği belediye olacağının teminatını veriyorum.” dedi.

CHP Tekirdağ İl Başkanlığı, ilçe ziyaretlerini sürdürüyor. Ziyaretler kapsamında Çerkezköy Belediye Vahap Akay, CHP Tekirdağ İl Başkanı Volkan Nallar ve CHP’li ilçe yöneticileri Kapaklı’ya geldi. CHP Kapaklı İlçe Başkanlığının ev sahipliğinde gerçekleşen program, teşkilat binasında başladı. Burada gündeme dair açıklamalarda bulunan CHP Tekirdağ İl Başkanı Volkan Nallar, KENTAŞ’deki sahte kaşe iddialarına da değindi.

“CHP İKTİDARINDA KUL HAKKI YEMEYENLERİN YÖNETTİĞİ BELEDİYELER OLACAK”

CHP Tekirdağ İl Başkanı Volkan Nallar, yaptığı konuşmasında şu sözlere yer verdi: “Kapaklı bizim için kıymetli bir ilçe, burada Cumhuriyet Halk Partisi yıllarca iyi hizmetler verdi. Bu dönem kaybettik ve onda da görüyoruz ki iyi yönetilemiyor. CHP Kapaklı İlçe Başkanlığımızın basın açıklamasını dün takip ettik. Bizden devralınan belediyede, sahte kaşeler havada uçuşmaya başlamış. Dava süreci devam ettiği için pek konuşamayacağız ancak Cumhuriyet Halk Partisi iktidarında kul hakkı yemeyen siyasilerin yönettiği belediye olacağının teminatını veriyorum.

“3 AY BOYUNCA BU SÜREÇ DEVAM EDECEK”

Bugün Kapaklı’da olmamızın sebebi vatandaşlarla, esnaflara bir araya gelmek isteyişimiz. Seçime kısa süre kaldı ve biz her zamanki gibi sahadayız. 3 ay boyunca bu süreç devam edecek ve hiç durmayacağız. Vatandaşların derdine çözüm bulmak için önce dinlememiz gerekiyor.”

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.