Çetin’den Albayrak’a ‘gidicisin’ iması

Çetin’den Albayrak’a ‘gidicisin’ iması
REKLAM ALANI
Yayınlama: 21.09.2023
A+
A-

Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, siyasi çalışma ve temaslara hız veren, son olarak da CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret eden Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’ı eleştirdi ve Albayrak’a üstü kapalı olarak ‘gidicisin’ mesajı verdi

Yaklaşan yerel seçimlerin Tekirdağ Büyükşehir
Belediye Başkanı Kadir Albayrak’a yaşattığı koltuk kaygısı devam ediyor. Belediyenin resmi
sitesinden kendini övdüren haberler yaptıran
Albayrak, ilçe kongrelerine katılma zahmetinde bile bulunmadığı CHP İlçe Başkanlıklarını da nihayet ziyaret etti.

Bununla yetinmeyen Albayrak, CHP’li bazı büyükşehir belediye başkanları ile CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun da kapısını çalmayı ihmal etmedi. Genel seçimlerde bile siyaset yapmaktan çekinen Albayrak’ın bu halini görenler “Kadir Başkan’ı koltuk kaygısı sarmış ki siyasi bir yönünün de olduğunu hatırladı” yorumunu yapmaktan kendini alamıyor.

Öyle ki Başkan Albayrak’ın bu telaşı, AKP’li Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin’in dahi dikkatini çekti. Sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulunan Başkan Çetin, Albayrak’a ‘gidicisin’ imasında bulundu.

Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

“Partisindeki değişim rüzgarı arttıkça koltuğunu kaybetme endişesi de artan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Sn. Kadir Albayrak soluğu Ankara’da Genel Başkanının yanında almış.

14 ve 28 Mayıs seçimlerinde ağır bir yenilgi alan Genel Başkanı Sn. Kemal Kılıçdaroğlu gibi koltuğu bırakmaya yanaşmayan Sn. Albayrak, 2019’da AK Parti belediyeciliği ile tanışan 4 ilçenin hüznünü üzerinden atamamış ki, yeniden 12-0 hayallerine dalmış.

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Sn. Kadir Albayrak’ı bir an önce hayallerinden gerçeğe dönmeye, tüm ilçelere eşit anlayışla hizmet götürmeye davet ediyorum.

2024 yerel seçimlerinde inşallah Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ve diğer 7 ilçemizde Cumhur İttifakı kazanacak, ilimiz hak ettiği hizmete kavuşacaktır.”

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.