Çerkezköylü karatecilerden 7 madalya daha

Çerkezköylü karatecilerden 7 madalya daha
REKLAM ALANI
Yayınlama: 23.10.2023
A+
A-

Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Karate Takımı, Kırklareli’nde Amatör Spor Haftası etkinlikleri kapsamında düzenlenen Trakya Karate Ligi’nin ilk haftasında 7 madalya kazandı

463 SPORCU KATILDI

Kırklareli’nde Amatör Spor Haftası etkinlikleri kapsamında düzenlenen İller Arası Trakya Karate Ligi’nin 1. Etap müsabakalarına Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Karate Takımı 10 sporcu ile katıldı. 15 Ekim 2023 tarihinde düzenlenen müsabakalara 17 farklı kulüpten 463 sporcu katıldı. Baş Antrenör Murat Kıroğlu ve Antrenör Serhat Karadaş yönetiminde sporcuları toplam 7 madalya kazandı.

YASEMİN KASAL’DAN 3 MADALYA

7-14 Ekim 2023 tarihinde Antalya’da düzenlenen Kempo Avrupa Şampiyonası’nda ise Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Karate Takımı sporcularından Yasemin Kasal Yıldızlar Kata kategorisinde 1 altın, Submission Stili’nde 1 Gümüş ve Full Kempo Stili’nde de 1 gümüş madalya olmak üzere toplam 3 madalya kazandı.

BAŞARILAR DİLEDİ

Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Karate Takımının başarılı sporcusu Yasemin Kasal ayrıca Nisan 2024 yılında yapılacak olan Dünya Kempo Şampiyonası’nda da Çerkezköy’ü temsil edecek. Sporcu, turnuva hazırlıklarına Baş Antrenör Murat Kıroğlu ile devam ediyor. Sporcuları ve antrenörleri tebrik eden Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, bundan sonraki spor hayatlarında başarılar diledi.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.