Yüksel: Tekirdağ’ın değişim, gelişim ve dönüşüm haritasını çiziyoruz 

Yüksel: Tekirdağ’ın değişim, gelişim ve dönüşüm haritasını çiziyoruz 
Yayınlama: 19.02.2024
A+
A-

AK Partinin Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cüneyt Yüksel, seçim kampanyasını sürdürüyor. Tekirdağ’ın ilçelerine gerçekleştirdiği ziyaretlerini sürdüren Yüksel, geride bıraktığımız hafta içinde Hayrabolu, Malkara, Muratlı, Ergene, Saray, Çerkezköy ve Çorlu’yu kapsayan geniş bir programı tamamladı. Yüksel’e, Cumhur İttifakı’nın yöneticileri ve ilçelerin Belediye Başkan Adayları da eşlik etti

Gerçekleştirilen ziyaretler sırasında, Yüksel; oda ve dernekler, huzurevleri, fabrikalar, AK Parti teşkilatları, semt pazarları ve esnaf ile buluştu. Yüksel bu buluşmalarda, “Tekirdağ İçin Gerçek Belediyecilik” vizyonu çerçevesinde planladığı proje ve hedefleri vatandaşlarla paylaştı.

Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cüneyt Yüksel, seçim çalışmalarına ilişkin yaptığı açıklamada, “Tekirdağ’ımızın her bir ilçesinde, merkez ve kırsal mahallelerimizde, değişim, gelişim ve dönüşüm rüzgarını estireceğiz. Kadınlarımız, çiftçilerimiz ve emeklilerimiz başta olmak üzere, her kesimden vatandaşımıza özel projelerle geliyoruz.” dedi.

“Tramvay ve hafif raylı sistem projelerimizle ulaşımda yeni bir sayfa açıyoruz” diyen ve Tekirdağ için büyük dönüşüm vaadinde bulunan Yüksel, alt yapı sorunlarından arındırılmış, daha kaliteli ve uygun fiyatlı içme suyu sağlanmış, ulaşım sorunları köprülü kavşak ve dalçık projeleriyle çözülmüş bir şehir hedefliyor.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.