Yaz Spor Okulu’nda ikinci dönem başladı

Yaz Spor Okulu’nda ikinci dönem başladı
Yayınlama: 12.08.2022
A+
A-

Çerkezköy Belediyesi tarafından bu yıl 2 bin 500 öğrencimizin katılımıyla 8’incisi gerçekleştirilen Yaz Spor Okulu’nda 2’nci dönem kursları başladı.

Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü tarafından iki dönem halinde düzenlenen Yaz Spor Okulu’nda 17 branşta eğitimlerin devam ettiğini kaydeden Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, “Yaz Spor Okulumuzda bu yıl öğrencilerimize futbol, basketbol, voleybol, masa tenisi, badminton, kort tenis, geleneksel çocuk oyunları, okçuluk, halk dansları, çocuk yogası, modern dans, karma dövüş, güreş, işaret dili, karate, satranç, özel çocuklarda spor ve hareket eğitimi branşlarında kurslar veriliyor. 2 bin 500 öğrencimizin katılımıyla başlayan kurslarımızın ilk dönemi 5 Ağustos Cuma günü sona erdi” dedi.

İKİNCİ DÖNEM KURSLARI 8 AĞUSTOS’TA BAŞLADI

Yaz Spor Okulları’nda, konusunda uzman eğitmenlerin eğitim verdiğini belirten Başkan Vahap Akay, açıklamasını şu sözlerle sürdürdü: “Kurslarımızın öğrencilerimiz için faydalı olacağına inanıyorum. Yaz Spor Okulumuzun, katılan öğrencilerimiz ve velilerimiz için hayırlı olmasını diliyorum. Bu yıl kurslarımıza 2 bin 500’e yakın öğrencimiz kayıt yaptırdı. İlk dönemi 5 Ağustos’ta sona eren Yaz Spor Okulumuzun, ikinci dönemi 8 Ağustos Pazartesi günü başladı ve 26 Ağustos Cuma günü sona erecek

“ÖĞRENCİLERİMİZE VE EĞİTMENLERİMİZE BAŞARILAR DİLİYORUM”

Satranç kursumuz Atatürk Kültür Merkezi’nde, diğer bütün kurslarımız ise 29 Ekim Spor Kompleksi’nde veriliyor. Bu vesile ile bir kez daha 8. Yaz Spor Okulumuzun hayırlı olmasını temenni ediyor, öğrencilerimize ve eğitmenlerimize başarılar diliyorum. Ayrıca bizlere güvenerek çocuklarını Yaz Spor Okulu kurslarımıza kayıt ettiren tüm velilerimize de teşekkür ediyorum.”

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.