Volkan Nallar aday adaylığını açıkladı

Volkan Nallar aday adaylığını açıkladı
REKLAM ALANI
Yayınlama: 21.11.2023
A+
A-

Cumhuriyet Halk Partisi Tekirdağ İl Eski Başkanı Volkan Nallar, cumartesi günü saat 12.00’da CHP Tekirdağ İl Başkanlığı’nda düzenlediği basın toplantısında Süleymanpaşa Belediye Başkan Aday Adaylığını açıkladı

“TÜM SÜLEYMANPAŞALILARLA BİRLİKTE BU YOLCULUĞA ÇIKTIK”

Geniş katılımla gerçekleşen aday tanıtım toplantısında konuşan CHP Tekirdağ İl Eski Başkanı Volkan Nallar şunları ifade etti:

“Havasını soluduğum, suyunu içtiğim ve evlatlarımın doğduğu en büyük sevdam, Süleymanpaşa’ya hizmet etmek için aday olduk. Cumhuriyetimizin 100. Yılında Cumhuriyet Halk Partisi’nin en genç il başkanı olarak görev yaptık ve görevimizi başarılı şekilde tamamlayarak yine genç bir arkadaşımıza İl Başkanlığımızı devrettik. Bu şehri genciyle, kadınıyla, yaşlısıyla, engellisiyle ve çocuklarımız dahil olmak üzere tüm paydaşlarımız ile, ortak akılla yönetmek ve tüm kesimlere eşit hizmet götürebileceğimize inandığımız için aday olduk. Biz diyerek tüm Süleymanpaşalılarla birlikte bu yolculuğa çıktık. İl Başkanlığım sürecinde gerek deprem anından hemen sonra gerek Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği Genel Seçimlerinde çalışmalarımızla hem Süleymanpaşalı hem de Tekirdağlı yurttaşlarımızın övgüsünü kazandığımıza inanıyorum. Bu süreçte söz verdiğimiz gibi sıkmadık el, çalmadığımız kapı kalmadı. Geçmiş zamanlar da Tekirdağspor’umuzda hem yöneticilik hem de Başkanlık yaptığım dönemlerde de Tekirdağspor’umuzun başarısı herkesin takdirini kazanmıştır. Esnaflığım sürecinde ve Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanlığımda hiçbir yurttaşımızı aç ve açıkta bırakmadık. Elimiz yettiğince, gücümüz elverdiğince her yurttaşımıza dokunduk ve dokunmaya devam edeceğiz.

“SÜLEYMANPAŞA’NIN KAYBETTİĞİ 5 YILI TEKRAR GERİ KAZANACAĞIZ”

Çıktığımız yolun zor olduğunu biliyoruz. Ama sevdam olan Süleymanpaşa’mın kaybettiği 5 yılı tekrar geri kazanacağız. 251 bin 558 yurttaşımızın istek ve beklentilerini çok iyi biliyoruz.  Süleymanpaşa Belediye Başkanı olduğumuzda meclis üyelerimiz, başkan yardımcılarımız ve ben, Süleymanpaşa’da önemli konularda yurttaşlarımız ile birlikte karar vereceğiz. Belediyemizde başkanlık kapıları olmayacak! Çünkü biz makamlarda değil Süleymanpaşa’mızı kardeşlerimiz, ağabeylerimiz, ablalarımız ve en önemlisi çocuklarımız ile birlikte alanlarda yöneteceğiz. Size söz veriyoruz.

“ZOR VE ANLAMLI BİR YOLA ADIM ATIYORUZ”

Cumhuriyet Halk Partililere de seslenen Nallar, “Tekrar söylemek isterim Cumhuriyetimizin 100. yılında Cumhuriyet Halk Partisinin En Genç İl Başkanı olarak beni seçen yoldaşlarıma tekrar teşekkür ediyorum. Şimdi daha zor ve anlamlı bir yola adım atıyoruz.

Nazım Hikmet’in de dediği gibi ‘Bir Ağaç Gibi Tek ve Hür ve Bir Orman Gibi Kardeşçe Yaşamak’ için Cumhuriyet Halk Partisi ailemin daha çok çalışacağına ve daha çok mücadele edeceğine inancım sonsuzdur. Ben değil biz diyerek yola çıkıyoruz. Yaptık, yine yapacağız. En büyük sevdam Süleymanpaşa’m vira bismillah… Yaşasın cumhuriyet, yaşasın Cumhuriyet Halk Partisi, yaşasın Mustafa Kemal Atatürk.”

 

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.