Tepe Emlak Konutları Kavşağı açılıyor

Tepe Emlak Konutları Kavşağı açılıyor
REKLAM ALANI
Yayınlama: 13.08.2023
A+
A-

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından Çerkezköy’de yapımına başlanan Tepe Emlak Konutları Kavşağı’nda sona gelindi. Cumhuriyet Mahallesi ile İstasyon Mahallesi’nin büyük bir kısmına hizmet edecek olan Tepe Emlak Konutları Kavşağı 15 Ağustos 2023 Salı günü açılıyor

BAŞKAN KADİR ALBAYRAK “VATANDAŞLARIMIZIN SORUNSUZ VE KONFORLU SEYAHAT EDEBİLMELERİ İÇİN ÇALIŞMALARIMIZA KENT GENELİNDE DEVAM EDİYORUZ”

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, hizmete açacağı Tepe Emlak Konutları Kavşağı ile trafiği önemli ölçüde rahatlatacak. Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “11 ilçe kapsamında ihtiyaçları karşılayabilmek adına projelerimizi birer birer hayata geçirmeye devam ediyoruz. Bu kapsamda Çerkezköy ilçemizdeki Tepe Emlak Konutları Kavşağı vatandaşlarımızın hizmetine açacak olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Yollar şehirciliğin ve gelişmişliğin en önemli göstergelerinden biridir. Vatandaşlarımızın sorunsuz ve konforlu seyahat edebilmeleri için çalışmalarımıza kent genelinde devam ediyoruz. Bu kapsamda Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak 11 ilçe genelinde yaptığımız yatırımlarla vatandaşlarımızın ihtiyaçlarının her zaman önceliğimiz olduğunu bir kez daha göstermiş oluyoruz. Hizmete açacağımız Tepe Emlak Konutları Kavşağı ile bölge trafiğinde önemli ölçüde rahatlama olacak. Hizmete açacağımız Tepe Emlak Konutları Kavşağı’nın Çerkezköylü vatandaşlarımız başta olmak üzere tüm Tekirdağ’a hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.