Öğe’den Akay’a ziyaret: Kazanan Çerkezköy olsun

Öğe’den Akay’a ziyaret: Kazanan Çerkezköy olsun
Yayınlama: 05.02.2024
A+
A-

31 Mart Pazar günü yapılacak olan Yerel Seçimlerde AK Parti’den Belediye Başkan Adayı olan Abdullah Öğe, Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay’ı makamında ziyaret etti

AK Parti İlçe Başkanı Salih Azbay ve beraberindeki heyet ile Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay’ı ziyaret eden AK Parti Adayı Abdullah Öğe, “Bugünkü ziyaretlerimize Çerkezköy Belediyesinden başlıyoruz. Belediye Başkanımız ve CHP Belediye Başkan Adayı Sayın Vahap Akay’ı ziyaret ederek, kendisine de sürecin hayırlı olması temennisinde bulunuyoruz. Cuma günü Belediye Başkan Adaylığım açıklanınca kendisi ilk arayıp, tebrik edenlerden biri oldu. Kendisine teşekkür ediyorum. Yeniden aday gösterildiği için de kutluyor, başarılar diliyorum. Karşılıklı saygı ve nezaket çerçevesinde süreci götüreceğiz ve siyaset yapacağız. 1 Nisan sabahı kazanan Çerkezköy olsun” açıklamasını yaptı.

“HERKES İÇİN HAYIRLI OLSUN”

Konuklarını kapıda karşılayan ve “Hoş geldiniz” diyen Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay da, AK Parti’den Belediye Başkan Adayı olarak gösterilen Abdullah Öğe’yi tebrik ederek, başarılar diledi. Başkan Akay, “Seçimler gelip geçici. 1 Nisan sabahı yüz yüze bakabilmeli, dostluklarımızı devam ettirebilmeliyiz. Hepimiz bu topraklarda yaşıyoruz, bu topraklar için emek ve çaba sarf ediyoruz. Herkes için hayırlı olsun” dedi.

“PROJELER VE FİKİRLER KONUŞULSUN”

Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Abdullah Öğe bu topraklarda doğduklarını, burada büyüdüklerini ve Çerkezköy’ü daha yaşanabilir bir hale getirmek için projelerin, fikirlerin seçim meydanlarında konuşulmasını, sürecin bu şekilde işlemesini umduklarını belirterek, herkes için 31 Mart Pazar günü yapılacak olan Yerel Seçimlerin hayırlı ve uğurlu olması temennisinde bulundular.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.