Market, pastane ve kasaplara “Ramazan” denetimi

Market, pastane ve kasaplara “Ramazan” denetimi
Yayınlama: 20.03.2024
A+
A-

Çerkezköy İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü ekipleri, ilçedeki market, pastane ve kasap gibi üretim ve satış yapan işyerlerini denetledi.

Denetimlere, Çerkezköy İlçe Tarım ve Orman Müdürü Murat Öner’de katıldı. Denetimlerin Ramazan ayı boyunca devam edeceği ifade edildi.

Kurumdan yapılan açıklamada, Çerkezköy İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğümüzce Tüketici sağlığının korunması ve güvenilir gıda arzının sağlanması amacıyla Ramazan ayı nedeniyle tüketimi artması muhtemel ürünleri (pastacılık ürünleri, tatlılar, un ve unlu mamuller, ekmek, şekerli ürünler, et ve et ürünleri, süt ve süt ürünleri, Ramazan kolisi ve paketi vb.) üretimini ve satışını yapan işletmelere İlçe Müdürümüz Murat Öner’in katılımlarıyla birlikte Gıda Kontrol ekiplerimizce denetimler gerçekleştirilmiş olup;  Ramazan ayı boyunca denetimlerimize devam edilecektir.  Ayrıca Gıda hareketliliğinin arttığı Ramazan ayı boyunca vatandaşlarımızın karşılaştıkları sorunları ALO GIDA 174 hattını arayarak bildirmeleri, denetimlerin etkinliğini artıracaktır    ” denildi.

 

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.