Kurbanlık hayvan satışları sürüyor

Kurbanlık hayvan satışları sürüyor
Yayınlama: 06.07.2022
A+
A-

Pınarça yolu üzerinde Çerkezköy Belediyesi Kurbanlık Hayvan Satış ve Kesim Yeri’nde kurbanlık hayvan satışları devam ediyor

Yaklaşan Kurban Bayramı öncesi vatandaşların kurbanlıklarını rahatça almaları ve kesimi yapabilmeleri için Çerkezköy Belediyesi tarafından her yıl olduğu gibi bu yıl da hazırlanan Pınarça yolu üzerindeki Kurbanlık Hayvan Satış ve Kesim Yeri’nde kurbanlık hayvan satışları devam ediyor.

Çerkezköy Belediyesi Kurbanlık Satış ve Kesim Yeri’nin esnafların ve vatandaşların kullanımına açıldığını belirten Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, “Kurbanlık hayvan satan esnafımızın ve vatandaşlarımızın sorunsuz bir bayram geçirmesi için gerekli tedbirleri aldık. Bayram boyunca hijyen kurallarına uygun olan kesim yerimizde vatandaşlarımıza hizmet vereceğiz. Kurban Satış ve Kesim Yerimiz vatandaşlarımızın ve esnafımızın su, tuvalet, otopark ve mescit gibi ihtiyaçlarına da cevap verebilmektedir” açıklamasında bulundu.

Çerkezköy Belediyesi Kurbanlık Hayvan Satış ve Kesim Yeri’nde 60’a yakın esnafın kurbanlık hayvan satışı yaptığını sözlerine ekleyen Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, “Bu vesile ile şimdiden tüm halkımızın Kurban Bayramı’nı kutlar; kazasız, belasız, sağlıklı ve sevdikleri ile huzur içinde bir bayram geçirmelerini dilerim” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.