Kolektif İstanbul, Çerkezköy’de konser verdi

Kolektif İstanbul, Çerkezköy’de konser verdi
Yayınlama: 12.02.2024
A+
A-

Anadolu ve Balkan müziğini harmanlayarak seslendiren Kolektif İstanbul Müzik Grubu Çerkezköy Atatürk Kültür Merkezi’nde verdiği muhteşem konser ile kulakların pasını sildi

Çerkezköy Atatürk Kültür Merkezi’nde muhteşem bir konser veren Kolektif İstanbul Müzik Grubu, salonu dolduran Çerkezköylülere unutulmaz bir akşam yaşatırken, çaldığı ve seslendirdiği birbirinden güzel eserlerle izleyicileri Balkan ve Anadolu müziğine doyurdu.

“EMEĞİNİZE VE YÜREĞİNİZE SAĞLIK”

Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, Çerkezköy Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Mustafa As, Belediye Başkan Yardımcısı Levent Yıldırım ve Atatürk Kültür Merkezi’ni dolduran vatandaşların takip ettiği Kolektif İstanbul Müzik Grubu’nun muhteşem konserinin sonunda Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay sahneye çıkarak Kolektif İstanbul Müzik Grubu Üyelerini tebrik ederek, “Bu gece bize muhteşem bir müzik ziyafeti sundunuz. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Anadolu ve Balkan müziğini bu kadar güzel harmanlayarak, salonu dolduran hemşehrilerimizi coşturarak unutulmaz bir konser verdiniz. Emeğinize ve yüreğinize sağlık” dedi.

Çerkezköy Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından düzenlenen konserin sonunda Kolektif İstanbul Müzik Grubu uzun süre ayakta alkışlandı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.