Erseçkin, yıllardır övdüğünü eleştirmek zorunda kalacak

Erseçkin, yıllardır övdüğünü eleştirmek zorunda kalacak
REKLAM ALANI
Yayınlama: 12.09.2023
A+
A-

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in geçtiğimiz hafta içerisinde yaptığı açıklamalar sonrası bir açıklama da İYİ Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Yasemin Altın Erseçkin’den geldi. Erseçkin, Çerkezköy’de belediye başkan adayı çıkaracaklarını ifade etti

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in İstanbul, Ankara dahil Türkiye’nin tüm il ve ilçelerinde aday çıkaracaklarını belirtiği Mart 2024 Yerel Seçimlerine ilişkin İYİ Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Yasemin Altın Erseçkin’den de bir açıklama geldi. Erseçkin, “Çerkezköy’de Belediye Başkan Adayımız olacak.” dedi.

“İTTİFAK OLDUĞU İÇİN ADAY ÇIKARMAMIŞTIK”

İYİ Parti’nin her zaman her seçime hazır olduğunu, aday ve adaylarında olduğunu söyleyen İYİ Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Yasemin Altın Erseçkin, “2019 Yerel Seçimlerinde partimiz bir ittifakın içinde olduğu ve genel merkezimizin de aday çıkarmama yönünde karar aldığı için aday çıkarmamıştık. Önümüzdeki Mart 2024 Yerel Seçimlerinde elbette belediye başkan adayımız olacak.” dedi.

Çerkezköy’de en az CHP ve AKP kadar iddialı olduklarını vurgulayan İYİ Parti İlçe Başkanı Yasemin Altın Erseçkin, “Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’in de sık sık dile getirdiği gibi, İYİ Parti milletimize alternatif bir yol sunmak ve seçimleri kazanmak için kurulmuş bir partidir. İttifak dönemi bir istisna olmuştur. İttifaklar süreci bittiğine göre her parti gibi biz de Çerkezköy Belediyesini nasıl kazanırız bunun hesabını yapmaya başladık. İYİ Parti Çerkezköy’de en az CHP ve AK Parti kadar iddialıdır. Çerkezköy Belediyesini İYİ yapmak için teşkilat üyelerimiz hazır. Seçim startı verildiği zaman adayımızı belirleyip, İYİ Parti bayrağını Çerkezköy Belediyesine asmak için hemşerilerimizden oy isteyeceğiz.” dedi.

GENEL MERKEZİMİZ AÇIKLAYACAK

Belediye Başkan adaylığı müracaatlarının ne zaman başlayacağına ilişkin açıklamalarda bulunan Erseçkin, “İYİ Parti’nin belediye başkan adayları için müracaat tarihi genel merkezimiz tarafından belirlenecek. Henüz erken ancak biz ekim ayının sonuna doğru bir tarih verilmesini bekliyoruz. Genel Merkezimizden bir bildirim geldiği zaman hemen kamuoyu ile paylaşacağız.” diye konuştu.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.