İşte Kapaklı’da düğün ve etkinlik yapılacak alanlar

İşte Kapaklı’da düğün ve etkinlik yapılacak alanlar
Yayınlama: 11.01.2023
A+
A-

Kapaklı Kaymakamlığı, düğün ve benzeri etkinliklerin yapılacağı yerlerin belirlendiğini duyurdu. Listede 4 mahalle ve 9 okul yer aldı.

Kapaklı Kaymakamlığı, 2023 yılı içerisinde açık alanlarda düğün, etkinlik ve benzeri faaliyetler için belirlenen yerleri açıkladı. Kaymakamlık, belirtilen alanlar dışında yapılan faaliyetlere izin verilmeyeceğini duyurdu.

MAHALLELER

Kaymakamlık tarafından yapılan duyuruya göre Atatürk Mahallesi’ndeki etkinlik alanı Çeken Caddesi No:7 ve Mutlu sokak arasındaki park alanı olarak belirtildi. Öte yandan Bahçelievler Mahallesi’ndeki etkinlik alanı Anafartalar Caddesi Karanfil Sokak ile Halkalı Sokak arasındaki yeşil alan; İsmetpaşa Mahallesi’ndeki etkinlik alanı 30. Sokak No:6 ve 32 arasındaki park alanı; Karaağaç Mahallesi’ndeki etkinlik alanı ise Sağlık Ocağı arkası olarak belirlendi.

OKULLAR

2023 yılında etkinlik yapılabilecek okullar ise şu şekilde: Kapaklı Ortaokulu, Oktay Sinanoğlu Anadolu Lisesi, Aziz Sancar Anadolu Lisesi, Pınarca İlk/Ortaokulu, Şehit Kadir Dadaş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Karaağaç Atatürk Ortaokulu, İbni Sina İlkokulu, Bahçeağıl İlk/Ortaokulu ve Yanıkağıl İlk/Ortaokulu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.