İstanbul’dan 2 şampiyonlukla döndüler

İstanbul’dan 2 şampiyonlukla döndüler
REKLAM ALANI
Yayınlama: 31.10.2023
A+
A-

Cumhuriyetimizin 100. Yılı anısına İstanbul’da düzenlenen Masa Tenisi Turnuvası’nda Bayanlar kategorisinde Büşra Nazar ve Erkekler kategorisinde Enver Ayhan güçlü rakiplerini yenerek şampiyon oldular

Cumhuriyetimizin ilan edilişinin 100. Yılı anısına İstanbul Tozkoparan Spor Salonu’nda düzenlenen Masa Tenisi Turnuvası’nda Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü sporcuları iki şampiyonluk kazanarak Çerkezköy’e 2 altın kupayla döndüler.

BÜŞRA NAZAR VE ENVER AYHAN ŞAMPİYON OLDULAR

29 Ekim Pazar günü İstanbul’da düzenlenen turnuvada Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü sporcularından Bayanlar kategorisinde Büşra Nazar ve Erkekler kategorisinde Enver Ayhan güçlü rakiplerini yenerek şampiyon olmayı başardılar.

“BELEDİYE BAŞKANIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUZ”

Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Masa Tenisi sporcuları Büşra Nazar ve Enver Ayhan’ın elde ettiği şampiyonluklar ile gurur duyduklarını belirten Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı M. Şahin Yılmaz, “Sporcularımızın elde ettiği dereceler Cumhuriyetimizin 100. Yılı’nda bizi gururlandırdı. Sporcularımızı başarılarından dolayı tebrik ederken, kulübümüze ve sporcularımıza her zaman destek olan ve sahip çıkan Belediye Başkanımız Vahap Akay’a teşekkür ediyoruz” açıklamasında bulundu.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.