İlk misafirlerini ağırlıyor

İlk misafirlerini ağırlıyor
Yayınlama: 22.03.2024
Düzenleme: 22.03.2024 12:48
A+
A-

Kapaklı Belediyesi tarafından ilçeye kazandırılan Zübeyde Hanım Çocuk Akademisi ve Gündüz Bakımevi, Anne-Çocuk Aktivite Merkezi ile kapılarını açıyor. İlk misafirlerini ağırlayacak Anne-Çocuk Aktivite Merkezinde okul öncesi yaştaki çocuklar anneleriyle birlikte keyifli vakti geçirecek.

Her yaştan vatandaşa yönelik hizmet, faaliyet ve projeleriyle Kapaklı’da değişim, gelişim ve dönüşümü sağlayan Kapaklı Belediyesi, bir ilki daha kente kazandırdı. İsmetpaşa Mahallesi Levent Caddesi’nde toplam 2 bin 500 metrekare alanda yapılan Zübeyde Hanım Çocuk Akademisi ve Gündüz Bakımevi, Anne-Çocuk Aktivite Merkezi ile hizmete açılıyor.

“ÇOCUKLARIMIZIN GELECEĞİNİ DAHA GÜZEL YARINLARA TAŞIYACAĞIZ”

Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, “Kentimize bir ilk olarak kazandırdığımız Zübeyde Hanım Çocuk Akademisi ve Gündüz Bakımevi, Anne-Çocuk Aktivite Merkezi ile kapılarını açıyor. Çocuklarımızın değerler eğitimini alacağı merkezimizde okul öncesi yaştaki çocuklarımız, 09.00 ile 16.30 saatleri arasında anneleriyle birlikte keyifli vakit geçirecek. Yeni dönemde inşallah farklı mahallelerimize de Çocuk Akademisi ve Gündüz Bakımevi kazandıracağız.  Çocuklarımızın geleceğini daha güzel yarınlara taşıyacağız.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.