Hazırladığı bilgi notunu Cumhurbaşkanı Erdoğan’a iletti

Hazırladığı bilgi notunu Cumhurbaşkanı Erdoğan’a iletti
Yayınlama: 09.05.2023
A+
A-

Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, 104 bin metrekarelik alanda hayata geçirilmesi planlanan Millet Bahçesi projesi ile ilgili hazırladığı bilgi notunu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a iletti.

Başkan Çetin, “Hukuki süreci tamamlanan, 104 bin metrekarelik alana kazandırmak istediğimiz Millet Bahçesi projemizin ihale sürecinin başlatılması hususunu Sayın Cumhurbaşkanımıza ilettik. İnşallah Yıldızkent Köprülü Kavşak Projesi’nde olduğu gibi bu projemizi de Sayın Cumhurbaşkanımızın talimatlarıyla hayata geçirerek, vatandaşlarımıza verdiğimiz sözü yerine getireceğiz.” dedi.

104 BİN METREKARELİK ALANA YAPILACAK

Konuyla ilgili açıklama yapan Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleriyle Büyük Tekirdağ Mitingini Çerkezköy ilçemizde gerçekleştirdik. Miting öncesinde Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile Millet Bahçesi projemizi paylaştık. Hukuki süreci tamamlanan, 104 bin metrekarelik alana kazandırmak istediğimiz Millet Bahçesi projemizin ihale sürecinin başlatılması hususunu ilettik. İnşallah Yıldızkent Köprülü Kavşak Projesi’nde olduğu gibi bu projemizi de Cumhurbaşkanımızın talimatlarıyla hayata geçirerek, vatandaşlarımıza verdiğimiz sözü yerine getireceğiz.” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.