Gaziler Günü kutlandı

Gaziler Günü kutlandı
REKLAM ALANI
Yayınlama: 20.09.2023
A+
A-

19 Eylül Gaziler Günü tüm yurtta olduğu gibi kentimizde de düzenlenen törenle kutlandı

Cumhuriyet Meydanı’nda başlayan 19 Eylül Gaziler Günü kutlama programına Çerkezköy Kaymakamı Nazmi Günlü, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Erdin Kaya, Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, Çerkezköy Cumhuriyet Başsavcısı Burak Yılmaz, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Çerkezköy Temsilcisi Hasan Hüseyin Yarlıgan ve gaziler, siyasi parti ve STK temsilcileri, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri, şehit aileleri ve gazi yakınları ile çok sayıda vatandaş katıldı.

ATATÜRK ANITI’NA ÇELENKLER SUNULDU

Kutlama programında ilk olarak Çerkezköy Kaymakamlığı, Garnizon Komutanlığı ve Çerkezköy Belediye Başkanlığı ile Türkiye Muharip Gaziler Derneği Çerkezköy Temsilciliği çelenkleri Atatürk Anıtı’na sunuldu. Program, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşımızın okunmasının ardından Türkiye Muharip Gaziler Derneği Çerkezköy Temsilcisi Hasan Hüseyin Yarlıgan’ın günün anlam ve önemine ilişkin konuşmasıyla sona erdi.

Cumhuriyet Meydanı’ndaki törenin ardından protokol üyeleri, gaziler, şehit aileleri ve gazi yakınları ile yemek programında bir araya geldi.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.