Emek Meydanı’nda çalışmalar sürüyor

Emek Meydanı’nda çalışmalar sürüyor
REKLAM ALANI
Yayınlama: 22.12.2022
A+
A-

Emek Meydanı Projesi yapım çalışmalarının devam ettiğini belirten Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, “Projenin tamamlanmasıyla kentimiz yeni ve modern bir meydana daha kavuşmuş olacak” dedi

BİN 250 METREKARE DEMİRLİ BETON YOL YAPILDI

Çerkezköy Belediyesi Kapalı Otopark Alanı üzerinde Emek Meydanı yapım çalışmalarının devam ettiğini söyleyen Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, “Proje kapsamında Rüya Sokak ile Yarımoğlu Sokak arasında bin 250 metrekare demirli beton yol yapımı tamamlandı. Ayrıca yeni nesil 300’lük koruge boru ile 130 metre de yağmur suyu hattı imalatı gerçekleştirildi. Sonrasında Rüya Sokak ile Yarımoğlu Sokak arasında yapılan beton yolda küp taş kaplama çalışması olacak” dedi.

“SOKAKLAR IŞIL IŞIL OLACAK”

Emek Meydanı Projesi kapsamında Rüya, Sülün, Mehtap ve Yarımoğlu Sokaklarda kataner aydınlatma çalışmalarının devam ettiğini sözlerine ekleyen Başkan Akay, “Daha sonra Kapalı Otopark Alanı üzerinde çift kat mebran izolasyon çalışması gerçekleştirilecek. Akabinde Kapalı Otopark Alanı üzerinde gri-bej yakma doğal taş kaplama çalışması yapılacak” ifadelerini kullandı.

Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, “Peyzaj ve ağaçlandırma çalışmalarının da gerçekleştirileceği Emek Meydanı Projesi kapsamında Kapalı Otopark Alanı üzerinde oturma grupları ve ATM alanları oluşturulacak. Meydana bir de umumi tuvalet yapılacak. Dekoratif aydınlatma çalışmaları ile Emek Meydanı Projesi yapımı tamamlanacak” diye konuştu.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.