Düğün salonlarının kaba inşaatı tamamlandı

Düğün salonlarının kaba inşaatı tamamlandı
Yayınlama: 06.11.2023
A+
A-

Veliköy Düğün Salonunun ardından, Kızılpınar ve Yıldırım Beyazıt Mahallelerinde yapımlarına başlanan yeni düğün salonlarının kaba inşaatları tamamlandı

Çerkezköy Belediyesi tarafından Kızılpınar ve Yıldırım Beyazıt Mahallesi’ne kazandırılacak olan Kapalı Düğün Salonlarında çalışmaları sürüyor. Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, düğün salonlarını en kısa sürede tamamlanıp vatandaşların hizmetine sunulacağını kaydetti.

“SALONLARIMIZ BİRÇOK ETKİNLİĞE EVSAHİPLİĞİ YAPACAK”

Geçtiğimiz dönem Veliköy Mahallesi’nde güzel ve modern bir kapalı düğün salonu yapıldığını ve vatandaşların hizmetine sunulduğunu anımsatan Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, “Bin 400 metrekare kapalı alana kurulan yeni düğün salonlarımız, çalışmaların tamamlanması ve hizmete açılmasının ardından vatandaşlarımızın düğün, nişan, toplantı, konferans ve seminer gibi etkinliklerine ev sahipliği yapabilecek” dedi. Her iki düğün salonunda da çalışmaların sürdüğünü ifade eden Başkan Akay, “Yoğun göç alan kentimiz için önemli derecede ihtiyaç haline gelen Kızılpınar ve Yıldırım Beyazıt Mahallesi Kapalı Düğün Salonlarımızı hızla tamamlayarak halkımızın hizmetine sunacağız” ifadelerini kullandı.

EN KISA SÜREDE HİZMETE AÇILACAKLAR

Yıldırım Beyazıt ve Kızılpınar Mahallelerinde yapımına başlanan düğün salonlarının her ikisinin de kaba inşaatlarının tamamlandığını sözlerine ekleyen Başkan Akay, “Salonlarımızın betonarme ve çelik çatı karkas imalatları tamamlandı. İç dubar örme işlemleri devam ediyor. Ayrıca bir yandan da elektrik ve mekanik tesisat döşeme çalışmaları da sürüyor. Yıldırım Beyazıt Mahallesi Düğün Salonumuzun çelik çatı makasları da monte edildi. Panel kaplamaları yapılacak. Düğün salonlarımızın montalama ve sıvalarının da yapılmasının ardından çevre düzenleme çalışmaları gerçekleştirilecek” dedi. Her iki düğün salonunun da depreme dayanıklı bir şekilde yapılmakta olduğunu kaydeden Başkan Akay, “Salonlarımızın yapım çalışmalarını en kısa sürede tamamlayarak halkımızın hizmetine açmayı hedefliyoruz” açıklamalarında bulundu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.