Cüneyt Yüksel’in Süleymanpaşa mesaisi

Cüneyt Yüksel’in Süleymanpaşa mesaisi
Yayınlama: 10.02.2024
A+
A-

AK Parti Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cüneyt Yüksel, Süleymanpaşa’da oda başkanları ve yönetimleriyle bir araya geldi

Cumhur İttifakının yöneticileri ve AK Parti 22. Dönem Tekirdağ Milletvekili Ahmet Kambur ile birlikte gerçekleştirilen ziyaretlerde, Tekirdağ Elektrikçiler ve Elektronikçiler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mümin Danışman, Tekirdağ Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Şenol Turan, Süleymanpaşa Ziraat Odası Başkanı İmdat Saygı, Tekirdağ Süt Üreticileri Birliği Başkanı Şerif Baykut, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Başkanı Ali Rıza Açıkgöz, Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimler Derneği Başkanı Deniz Uygun ve Tarım Kredi Kooperatifleri Bölge Müdürü Erol Apaydın’la buluşuldu.

Görüşmelerde vatandaşların talepleri dinlendi ve beklentileri üzerine değerlendirmeler yapıldı.

Cüneyt Yüksel son olarak, Süleymanpaşa’nın Çınarlı Mahallesi’ndeki Erzurumlular Derneği’nde vatandaşlarla bir araya geldi. Erzurum ve Bayburtlu vatandaşlarla keyifli bir sohbet gerçekleştiren Yüksel, talep ve beklentilerini dinlediği vatandaşlara, ‘Tekirdağ İçin Gerçek Belediyecilik’ vizyonunu, değişim, gelişim ve dönüşüm hedeflerini anlattı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.