Çerkezköylü güreşçiler başarıya doymuyor

Çerkezköylü güreşçiler başarıya doymuyor
Yayınlama: 06.09.2021
A+
A-

Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü pehlivanları, bu yıl 669’uncusu düzenlenen Tarihi Antalya Elmalı Yeşil Yayla Büyük Yağlı Pehlivan Güreşlerinden 2 gümüş madalya ile döndü

ÇERKEZKÖY’Ü VE TEKİRDAĞ’I BAŞARIYLA TEMSİL ETTİLER

669. Tarihi Antalya Elmalı Yeşil Yayla Büyük Yağlı Pehlivan Güreşlerinde, Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü güreşçileri Caner Arslan ve Ömer Koçer, kazandıkları gümüş madalyalarla Çerkezköy’ün gurur kaynağı oldular. Minik 2 Boy Kategorisi’nde mücadele eden Ömer Koçer ile 2. Teşvik 2 Boy Kategorisi’nde mücadele eden Caner Arslan kategorilerinde 2’nci olarak kürsüye çıktılar. Çerkezköy’ü ve Tekirdağ’ı başarıyla temsil eden sporcular, Çerkezköy’e iki adet gümüş madalya ile döndüler.

SPORA VE SPORCUYA DESTEKLERİMİZ DEVAM EDECEK

Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü sporcuları Ömer Koçer ve Caner Arslan’ı başarılarından dolayı tebrik eden Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, “Güreş Antrenörümüz Fatih Dağdelen ile Kulüp Başkanımız M. Şahin Yılmaz’a da emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Çerkezköy Belediyesi olarak, bugüne kadar olduğu gibi, bugünden sonra da spora ve sporcuya elimizden gelen tüm desteği sağlamaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.