Çerkezköy Endüstriyel Fuarı için kayıtlar başladı

Çerkezköy Endüstriyel Fuarı için kayıtlar başladı
Yayınlama: 11.07.2023
A+
A-

Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası ile Çerkezköy Belediyesi işbirliğinde düzenlenecek olan fuar 13-15 Eylül tarihleri arasında Çerkezköy Kapalı Pazar Yeri’nde gerçekleştirilecek. Fuar için ise kayıtlar başladı.

13-15 EYLÜL TARİHLERİNDE GERÇEKLEŞTİRİLECEK

Fuarla ilgili açıklama yapan Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası yetkilileri, “Firmalarımızın üretim kapasitelerini arttıracak, firmalar arası iletişim ve etkileşime katkı sağlayacak ÇEF 2023, katılımcılarını bekliyor. Trakya’nın ilk ve tek endüstriyel fuarı olan Çerkezköy Endüstriyel Fuarı 13 – 15 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek. Bölgede ticaretin nabzını tutan ve merakla beklenen Çerkezköy Endüstriyel Fuarı’na kayıt süreci başladı. Kayıt için 0828 726 8888-1600 telefonlarından ulaşabilirler” dedi.

BAŞVURULAR 25 AĞUSTOS’A KADAR DEVAM EDECEK

ÇEF 2023’de, 20 metrekarelik stant ücretinin 3 bin TL olarak belirlendiğini belirten yetkililer, “Stantlarda, 1 banko, 1 bar taburesi, 1 masa, 4 sandalye, stant aydınlatması, priz, çöp sepeti, TV askısı, 3 kat raf ve stant alınlıkları olacak. Stant yerleşimleri fuar tarihinden önce kura yöntemi ile belirlenecek” dedi.

Sınırlı sayıda katılımcı ile düzenlenecek olan fuara katılımcı kaydı yaptırmak isteyenlerin 25 Ağustos Cuma gününe kadar Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Uluslararası İlişkiler ve Proje Yöneticisi Veysel Dönmez ile iletişime geçebileceği belirtildi. 

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.