Çerkezköy Belediyesi, ibadethanelerde bayram temizliği yapıyor

Çerkezköy Belediyesi, ibadethanelerde bayram temizliği yapıyor
Yayınlama: 18.04.2023
A+
A-

Yaklaşan Ramazan Bayramı öncesi, Çerkezköy genelindeki ibadet yerlerinin genel çevre temizlikleri Çerkezköy Belediyesi ekipleri tarafından gerçekleştirilirken, talep eden ibadethanelerin halıları da yıkanıyor

Çerkezköy genelindeki ibadet yerlerinin temizliklerinin düzenli olarak yapıldığını belirten Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay “21 Nisan Cuma günü başlayacak olan Ramazan Bayramı öncesinde kentimiz genelindeki tüm ibadet yerlerinin genel çevre temizlikleri Belediyemiz Temizlik İşleri Müdürlüğü Ekipleri tarafından yapılıyor.

TALEP OLURSA HALILAR DA YIKANIYOR

Hemşerilerimizin Ramazan Bayramı’nda daha temiz, daha hijyenik bir ortamda ibadetlerini yapabilmeleri için tüm ibadet alanlarında genel bir temizlik çalışması yapıyoruz. Camilerimizin genel çevre ve bahçe temizliklerini tamamlamak üzereyiz. Ayrıca talep eden ibadethanelerin halıları da Belediyemiz görevlileri tarafından yıkanarak, temizleniyor, Bu vesile ile Çerkezköylü hemşerilerimin ve tüm İslam Alemi’nin mübarek Ramazan Bayramlarını kutluyor, sevdikleri ile beraber nice Bayramlara ulaşmalarını diliyorum” ifadelerini kullandı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.