Canbazlar Caddesi’nde çalışmalar sürüyor

Canbazlar Caddesi’nde çalışmalar sürüyor
spot_img
Yayınlama: 02.08.2023
A+
A-

İlçenin önemli ulaşım güzergahlarından biri olan Canbazlar Caddesi, Kapaklı Belediyesi tarafından baştan sona yenilenerek prestij cadde haline dönüştürülüyor

Dekoratif aydınlatma direklerinin montajının ve taş döşeme çalışmalarının sürdüğü cadde tamamlandığında yolu, kaldırımı, peyzaj ve aydınlatmasıyla kentimize yakışır modern bir görünüme kavuşacak.

Kapaklı Belediyesi, Pınar Bulvarı, Mithatpaşa, Dumlupınar, Yaşar Doğu ve Zengin caddelerinin ardından Canbazlar Caddesi’ni de prestij caddesi haline dönüştürüyor.

“KENTİMİZE YAKIŞIR MODERN BİR GÖRÜNÜME KAVUŞACAK”

Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, Canbazlar Caddesi’nde devam eden çalışmalarla ilgili yaptığı açıklamada, “Kent estetiği uygulamaları ile ilçemizin çehresine görsel dokunuşlar yapmaya devam ediyoruz. Bu kapsamda geçtiğimiz yıllarda Pınar Bulvarı, Mithatpaşa, Dumlupınar, Yaşar Doğu ve Zengin caddelerimizi birer prestij caddesi haline dönüştürdük. Yine içme suyu, kanalizasyon ve yağmur suyu hattı baştan sona yenilenen Canbazlar Caddemizi de prestij cadde haline getiriyoruz. Caddemiz, yolu, kaldırımı, peyzaj ve aydınlatmasıyla kentimize yakışır modern bir görünüme kavuşacak. Araç trafiğinin kısıtlanacağı caddemiz, yayalaştırılacak ve vatandaşlarımız rahatça caddemizde alışveriş yapabilecek.” dedi.

spot_img
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.