Büyükşehir, ilk üçe giren önerileri ödüllendirdi

Büyükşehir, ilk üçe giren önerileri ödüllendirdi
REKLAM ALANI
Yayınlama: 10.04.2023
A+
A-

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Çalışan Öneri Sistemi kapsamında idareye sunulan öneriler arasında ilk üçe giren öneri sahiplerine ödülleri düzenlenen takdir töreninde teslim edildi

Çalışanlar tarafından 2022 yılında sunulan kurumsal hizmet süreçlerini geliştirmeye yönelik yenilikçi, iyileştirici, düzeltici ve önleyici öneriler, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Fatih Ünsal’ın başkanlığındaki komisyon tarafından değerlendirildi ve ilk üçe girenler tespit edildi. Buna göre 1’nci Erkan Ilgaz, 2’nci ve 3’üncü Çalışan Algı Araştırması Çalışma Grubu Üyeleri; Gözde Gül, Mehtap Petek, Murtaza Engin, Nihan Zafer Cebeci, Selen Eroğlu İkizoğlu, Sevil Demir Keleş ve Verda Algül oldu.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Encümen Salonu’nda düzenlenen ve komisyon üyelerinin de katıldığı ödül töreninde, ilk üçe giren öneri sahiplerine ödülleri, Genel Sekreter Fatih Ünsal tarafından takdim edildi.

ÇALIŞAN ÖNERİ SİSTEMİ KARAR ALMA SÜREÇLERİNE GÜÇ KATIYOR

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Çalışan Öneri Sistemi kapsamında çalışanlar, www.tekirdag.bel.tr üzerinden portal uygulamasına girerek önerilerini kaydediyor. Sunulan öneriler, uygulanabilirliği açısından değerlendirilmek üzere görüş almak için Elektronik Belge Yönetim Sistemi (EBYS) aracılığıyla ilgili birime iletiliyor.

Öneri ilgili birim tarafından uygun bulunduğu takdirde öneri sahibi ‘’Teşekkür Belgesi’’ almaya hak kazanıyor ve aynı zamanda yönetişim sürecine katkı sunmanın mutluluğunu yaşıyor. Dahası teşekkür belgesi alan çalışanların isimleri, kurum portalı üzerinden tüm çalışanlara duyuruluyor.

Sunulan öneri büyük bir projeyse ve harcama ile kaynak gerektiriyorsa Öneri Sistemi Değerlendirme Komisyonu tarafından değerlendirmeye alınıyor. Söz konusu öneri hayata geçirilirse, öneri sahibi hayata geçiren ekip arasında yer alabiliyor. Dereceye giren öneri sahipleri, her yıl düzenlenen takdir töreninde ödüllendiriliyor.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.