Bozkaya Ailesi’ne ‘Hoş Geldin Bebek’ ziyareti

Bozkaya Ailesi’ne ‘Hoş Geldin Bebek’ ziyareti
REKLAM ALANI
Yayınlama: 01.03.2023
A+
A-

Çerkezköy Belediyesi tarafından hayata geçirilen Hoş Geldin Bebek Projesi kapsamında Bozkaya Ailesi’ni evlerinde ziyaret edip, hediye paketlerini takdim eden Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, dünyaya gözlerini açan Arya bebeğe de uzun ve sağlıklı bir yaşam diledi

HOŞ GELDİN ARYA BEBEK

Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, Cumhuriyet Mahallesi’nde ikamet eden Rıza Burak & Ergül Bozkaya çiftini evlerinde ziyaret etti. Bozkaya Ailesi’nin dünyaya yeni gelen bebekleri Arya’ya sağlıklı ve uzun bir yaşam temennisinde bulunan Başkan Akay, Hoş Geldin Bebek hediye paketini Bozkaya Ailesi’ne takdim etti.

TEŞEKKÜR ETTİLER

Aynı zamanda Çerkezköy Belediyesi Veliköy Mahalle Evi eski sorumlusu Gülten Altay’ın da torunu olan Arya Bebeğe uzun ve sağlıklı bir yaşam dileyen Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, Bozkaya Ailesi’ni de tebrik etti. Ziyarette eşi Güliz Akay ile Cumhuriyet Halk Partisi Çerkezköy İlçe Başkanı Ayfer Dönmez de Başkan Akay’a eşlik etti.

Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay’ın ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getiren ve teşekkür eden Rıza Burak & Ergül çifti de böylesine anlamlı bir projeyi hayata geçiren Çerkezköy Belediyesini tebrik ettiler.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.