Yılmaz: 15 grubun tamamını alacağız

Yılmaz: 15 grubun tamamını alacağız
Yayınlama: 07.10.2022
A+
A-

Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası’nın mavi liste adayı Rahmi Yılmaz, üye ziyaretleri gerçekleştirdi. Destek mesajlarının verildiği mavi listede yüzler gülüyor. Yılmaz, “Seçimi kazanacağımızdan hiçbir şüphemiz yok. 15 grubun tamamını Allah’ın izniyle alacağız. Gümbür gümbür geliyoruz. Üyelerimizin gösterdiği teveccüh bizleri çok mutlu etti.” dedi.

“Birlikte Yönetim” sloganıyla yola çıkan mavi listenin Yönetim Kurulu Başkan adayı Rahmi Yılmaz ve ekip arkadaşları Kasım ayı içinde yapılması beklenen Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası seçimleri öncesi saha çalışmalarını sürdürüyor.

“ÜYELERİMİZ KARARINI VERMİŞ, SEÇİM GÜNÜN BEKLİYOR”

Yılmaz ve ekip arkadaşları, üye ziyaretleri gerçekleştirerek projelerini anlatıyor ve destek istiyor. Ziyaretlerden çok güzel dönüşler aldıklarını belirten Yılmaz, “Ziyaret ettiğimiz üyelerimizden çok güzel dönüşler alıyoruz. Üyelerimiz kararını vermiş, seçim günün bekliyor. Ancak mevcut yönetim bir türlü koltuğu bırakmak istemediği için seçim gününü açıklamıyor. Bizde heyecanla seçimi bekliyoruz. Çünkü biran önce seçimi kazanıp, projelerimizi hayata geçirerek üyelerimizin refah seviyesini artıran çalışmalara imza atmak istiyoruz. Kasım’da aşk başkadır derler. Aşkla geliyoruz. Çerkezköy, Kapaklı ve Saray’da çok güzel çalışmalara meclis ve oluşturulacak olan yönetim kurulu arkadaşlarımızla hizmet etmek istiyoruz.” dedi.

“MAVİ BİR UMUTTUR”

Mavi renge vurgu yapan Yılmaz, “Hayat mavidir, yaşamak mavidir. Mavi bir umuttur. Mavi, yaşama farklı bir bakış açısıdır” diyerek , “Seçimi kazanacağımızdan hiçbir şüphemiz yok. Gümbür gümbür geliyoruz. Üyelerimizin gösterdiği teveccüh bizleri çok mutlu etti. Seçim günü mavi listeye üyelerin desteğini bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.