Başarılı sporcular altınla ödüllendirildi

Başarılı sporcular altınla ödüllendirildi
REKLAM ALANI
Yayınlama: 09.08.2023
A+
A-

Çerkezköy Belediye Başkan Vekili M. Şahin Yılmaz, Çerkezköy Belediyesi Gençlik Spor Kulübü Karate Takımı sporcularından Murat Kıroğlu ile Güreş Takımı sporcularından Beray Çoban’ı başarılarından dolayı tebrik ederek altın ile ödüllendirdi

2 KARATE TAKIMI SPORCUSU, KATEGORİLERİNDE ŞAMPİYON OLDU

Çerkezköy Belediyesi Gençlik Spor Kulübü Karate Takımı sporcularından Murat Kıroğlu ve Güreş Takımı sporcularından Beray Çoban, Çerkezköy Belediye Başkan Vekili M. Şahin Yılmazı ziyaret etti. Sporculardan Murat Kıroğlu ile Sabri Kıroğlu’nun, katıldıkları Türkiye Karate Şampiyonası’nda Çerkezköy’ü başarıyla temsil ettiklerini anımsatan Çerkezköy Belediye Başkan Vekili Şahin Yılmaz, “12-16 Temmuz Bursa’da düzenlenen Türkiye Karate Şampiyonası ve Büyükler Milli Takım Seçmelerine, kentimizi temsilen Çerkezköy Belediye Gençlik Spor Kulübü Karate sporcularımız Murat Kıroğlu ile Sabri Kıroğlu katıldı. 44 ilden 222 kulüp ve 680 sporcunun katıldığı şampiyonada Büyükler, Para-Karate ve Veteranlar kategorilerinde mücadele eden temsilcilerimizden Sabri Kıroğlu 35-45 Yaş Erkek Kata kategorisinde; Murat Kıroğlu da 45-54 Yaş Erkek Kata kategorisinde şampiyon olarak bizleri gururlandırdı” dedi.

“GÜREŞÇİMİZ TÜRKİYE 3.’SÜ OLDU”

Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Güreş Takımı sporcularından Beray Çoban’ın ise Konya’da yapılan U11-U13 Kadınlar Türkiye Güreş Şampiyonası’nda 3’üncü olduğunu anımsatan M. Şahin Yılmaz, “Turnuvada 36 kiloda mindere çıkan Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü güreşçilerimizden Beray Çoban, kürsüye çıkarak bronz madalya kazandı. Kentimizi ve Tekirdağ’ı başarıyla temsil eden sporcumuz Beray Çoban, ilk kez ulusal bir şampiyonaya katılmasına rağmen büyük bir başarıya imza attı. Kendisini ve antrenörümüz Fatih Dağdelen’i tebrik ediyorum” dedi.

SPORCULARA ALTIN TAKDİM ETTİ

Karate Takımı sporcularından Murat Kıroğlu ile Güreş Takımı sporcularından Beray Çoban’ı, Çerkezköy’e ve Tekirdağ’a yaşattıkları gurur için tebrik eden Çerkezköy Belediye Başkan Vekili M. Şahin Yılmaz, sporcuları tebrik ederek, kendilerini altın ile ödüllendirdi.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.