Arıcı Ailesi’ne ‘Hoş Geldin Bebek’ ziyareti

Arıcı Ailesi’ne ‘Hoş Geldin Bebek’ ziyareti
Yayınlama: 09.02.2024
A+
A-

Çerkezköy Belediyesi tarafından hayata geçirilen Hoş Geldin Bebek Projesi kapsamında Arıcı Ailesi’ni ziyaret ederek hediye paketlerini takdim eden Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, dünyaya gözlerini Buse bebeğe de uzun ve sağlıklı yaşamlar diledi

HOŞ GELDİN BUSE BEBEK BEBEK

Fatih Mahallesi’nde ikamet eden Arıcı ailesini ziyaret eden Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, Ayşe-Sefa Arıcı çiftinin dünyaya gözlerini açan bebekleri Buse’ye sağlıklı ve uzun bir yaşam temennisinde bulundu.

GÖZÜNÜZ AYDIN OLSUN

Ayşe-Sefa Arıcı çiftine de “Gözünüz aydın olsun. Allah analı ve babalı büyütsün. Sağlıklı, mutlu ve başarılar ile dolu bir yaşamı olsun Buse bebeğin” diyen Belediye Başkanımız Vahap Akay, aile ile bir süre sohbet ettikten sonra Çerkezköy Belediyesi’nin ‘Hoş Geldin Bebek Paketi’ni aileye takdim etti ve hatıra fotoğrafı çektirdi.

TEŞEKKÜR ETTİLER

Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay’ın ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getiren ve teşekkür eden Ayşe-Sefa Arıcı çifti de, böylesine anlamlı ve güzel bir projeyi hayata geçiren Çerkezköy Belediyesini tebrik ettiler.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.