İrmet, uluslararası kalite belgesi aldı

İrmet, uluslararası kalite belgesi aldı
Yayınlama: 10.07.2023
A+
A-

Çerkezköy Özel İrmet Hospital Hastanesi, uluslararası AACI akreditasyon belgesi almaya hak kazandı

American Accreditation Commision International (AACI), merkezi Amerika Birleşik Devletleri’nde bulunan, amacı sağlık hizmetleri için hasta merkezli standartlar geliştirmek ve dünya genelinde güvenliği, esenliği, yaşam ve bakım kalitesini iyileştirmek olan modern, uluslararası bağımsız bir akreditasyon kuruluşudur. Çerkezköy Özel İrmet Hospital Hastanesi’nin, markası adına tescillenen bu belge, hastanenin uluslararası sağlık alanında aldığı ikinci sertifikasyon olma özelliğini taşıyor.

Belge teslim töreninde açıklama yapan AACI’nın Türkiye CEO’su Ömer Peşinci “3 gün süren denetimde İrmet Hospital ailesiyle birlikte çalışmaktan çok keyif aldık. Hastaneniz standartlarımızı yerine getirecek kadar donanımlı, ekipleriniz tüm alanlarda sağlık hizmetlerinize sahip çıkmayı ilke edinmiş ve bunu sahada bizlere ve hastalarına aktaracak kadar deneyimli, tüm çalışanlarınızla eğitime ve öğrenmeye açık ve istekli, hastane yönetiminiz kaliteli sağlık hizmetini bölgesinde, ülkesinde ve tüm dünyada örnek olacak şekilde gerçekleştirmek için bilinçli ve destekleyici bir görüşte. Tüm bunları bir araya getirince bizler de bu belgeyi sizlere gönül rahatlığı ile teslim ettiğimizi söylemekten memnuniyet duyarız. Bu belge bir emanet aslında ve bugün elde ettiğiniz başarınızı uzun yıllar boyunca sürdürebilir kılacağınıza da inancımız tam. Tüm ekibinize ve yönetiminize teşekkür ederiz.” dedi.

Hastane Genel Müdürü Alper Atasoy yaptığı açıklamada “İrmet Hospital olarak ilk kurulduğumuz günden bugüne kadar Çerkezköy’de, Trakya’da, Türkiye’de ve dünyada kaliteli hizmetiyle tercih edilen, uluslararası standartlarla hizmet sunan, yenilikçi, modern, çağdaş, eğitim odaklı yaklaşımıyla başarılarımızı uzun yıllar devam ettirdik. AACI Sağlık Organizasyonu akreditasyonu,  klinik mükemmelliğin belgelendirmesinde dünyanın en uzman organizasyonlarından biri. Ve bu belge hastanemizin uluslararası sağlık alanında aldığı ikinci sertifikasyon. Kalite asla tesadüf değil bir ekip işidir. Tüm çalışma arkadaşlarıma göstermiş oldukları örnek çalışma sorumluluklarından dolayı ve de markamıza kurumumuza bir aile olarak sahip çıktıklarından dolayı çok teşekkür ederim. Bu belgeyi almaktan tüm ekibim adına gurur ve mutluluk duyuyorum.” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.