Albayrak övdürüyor, bürokratlar çanak tutuyor

Albayrak övdürüyor, bürokratlar çanak tutuyor
spot_img
Yayınlama: 12.09.2023
A+
A-

Koltuğu sallantıda olan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, belediyenin resmi sitesinden kendini övdürmeye devam ediyor. Belediye çalışanları da olası başkan değişikliğinde rahatlarının bozulacağı korkusundan bu abes uygulamaya çanak tutuyor

Tekirdağ da dahil olmak üzere CHP yönetimindeki bazı büyükşehir belediyelerinde başkan adayı değişikliğine gidileceği gündemdeki yerini korurken, bahse konu başkanlardan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, panik halinde ne yapacağını kestiremez duruma geldi.

Konunun ülke genelinde konuşulmaya başlanmasının ardından belediyenin web sitesinde “Bu enerjiye şapka çıkarılır” başlıklı bir haber yayımlatan Başkan Albayrak, sabahın karanlığında mesaiye başladığını vurgulayan fotoğrafları paylaşmaya da ağırlık vermeye başlamıştı.

Hızını alamayan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, asli amacı vatandaşı bilgilendirmek olan belediyenin resmi web sitesini, kendi propaganda sitesi olarak kullanmaya devam etti ve bu sefer de “Başkan Albayrak, yorulmak nedir bilmiyor” başlıklı bir haber yayımlattı.

Yaklaşık 10 yıldır Kadir Albayrak yönetiminde rahat rahat çalışan ve kendi düzenlerini oluşturan belediye çalışanları da, olası bir başkan değişikliğinde rahatları bozulacağı korkusundan bu abes uygulamaya ses çıkartamıyor, aksine çanak tutuyor.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.