Kılıçdaroğu ve Babacan Tekirdağ’a geliyor!

Kılıçdaroğu ve Babacan Tekirdağ’a geliyor!
Yayınlama: 26.04.2023
A+
A-

14 Mayıs tarihinde yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği Seçimleri öncesi Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan 27 Nisan Perşembe günü Tekirdağ’a gelecek.

14 Mayıs’ta gerçekleştirilecek olan Cumhurbaşkanı ve 28. Dönem milletvekili seçimleri öncesi partiler miting çalışmalarına devam ederken Millet İttifakı Cumhurbaşkanı adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan Tekirdağ’a geliyor.  Süleymanpaşa Cumhuriyet Meydanında 27 Nisan Perşembe günü saat 16.00’da gerçekleştirilecek mitingde Kılıçdaroğlu ve Babacan Tekirdağlılara seslenecekler.

27 NİSAN’DA HALKA SESLENECEKLER 

Konu ile ilgili açıklama yapan CHP Tekirdağ İl Başkanı Volkan Nallar, “27 Nisan Perşembe Günü 13. Cumhurbaşkanı Adayımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu ve DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Tekirdağ’a geliyor. Saat 16.00’da Süleymanpaşa Cumhuriyet Meydanı’nda yapılacak mitinge tüm halkımız davetlidir. Miting için tüm hazırlıklarımızı ve görevlendirmelerimizi gerçekleştirdik. Tekirdağ olarak hazırlıklarımız tamam! Geliyor gelmekte olan!” diye konuştu. 

“TÜM VATANDAŞLARIMIZI BEKLİYORUZ”

CHP Çerkezköy İlçe Başkanı Ayfer Dönmez ise, “ 13’üncü Cumhurbaşkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu, 27 Nisan Perşembe günü saat 16.00’da DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan ile birlikte Süleymanpaşa Cumhuriyet Meydanında halkımızla buluşuyor. Araçlarımız ise 27 Nisan Perşembe günü saat 13.00’de Çerkezköy Center(Eski Kipa Kavşağı) önünden kalkacaktır. Tüm vatandaşlarımızı bekliyoruz” dedi. 

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.