5 bin öğrenciye kırtasiye seti dağıtıldı

5 bin öğrenciye kırtasiye seti dağıtıldı
REKLAM ALANI
Yayınlama: 11.09.2023
Düzenleme: 11.09.2023 13:54
A+
A-

Çerkezköy Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü tarafından 2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı’nın başlaması nedeni ile ilçe genelindeki devlet okullarında 1. sınıfa başlayan yaklaşık 5 bin öğrenciye kırtasiye seti hediye edildi

Çerkezköy Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü tarafından ilçe genelindeki 12 mahallede bulunan devlet okullarında eğitim ve öğretime yeni başlayan yaklaşık 5 bin öğrenciye kırtasiye malzemesi hediye edildi.

DAĞITIMI YAPILDI

Kırtasiye paketinin içinde temel kırtasiye malzemelerinin bulunduğunu söyleyen Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, “Bu yıl okula yeni başlayan öğrencilerimize verilmek üzere Belediyemiz tarafından temin edilen kırtasiye malzemelerinin kentimiz genelinde eğitim ve öğretim veren 18 ilkokulumuzda dağıtımı gerçekleştirildi” dedi.

“HAYIRLI OLSUN”

Yeni eğitim ve öğretim yılının Çerkezköy, Tekirdağ ve tüm Türkiye için hayırlı olması temennisinde bulunan Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, “Yeni dönem tüm öğrenci kardeşlerimize, velilerimize hayırlı olsun. Çerkezköy’ümüz büyüyor ve güzelleşiyor. Bu güzelliğe emek veren eğitim camiasının kıymetli öğretmenlerine şimdiden başarılar diliyorum. Tüm öğrencilerimizin yeni dönemini bir kez daha kutluyor, hayırlı olmasını temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.   

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.