Yontar: CHP Tekirdağ’da sandıktan zaferle çıkacaktır

Yontar: CHP Tekirdağ’da sandıktan zaferle çıkacaktır
Yayınlama: 27.03.2024
A+
A-

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Tekirdağ Milletvekili Nurten Yontar, yerel seçim çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. İlçe ilçe, mahalle mahalle dolaşan Yontar belediye başkan adayları için vatandaşlardan oy istiyor

Hem mecliste hem de sahada Tekirdağlı hemşehrilerinin sesi olmaya devam eden Vekil Yontar seçim çalışmalarına devam ediyor. Mesaisini daha çok birebir ziyaretlerle geçiren Yontar geçtiğimiz gün de bir dizi ziyaretlerde bulunarak Tekirdağlı vatandaşlarla bir araya geldi. Yerel seçimlerin bir kurtuluş olduğunun altını çizen Yontar seçim çalışmalarına ilişkin şunları söyledi: “Yerel seçimlere sayılı günler kaldı. Bizler de gecemizi günümüze katıp her saatimizi dolu dolu geçirip, halkımızla bütünleşiyoruz. Sürekli ziyaretlerde bulunarak CHP’nin vizyoner plan ve projelerini anlatıyoruz. Gündüz; esnaf, hane, kurum ve kuruluş ziyaretleri yaparken, akşamları da iftar davetlerine ve mahalle buluşmalarına katılarak hemşehrilerimizle birlikte oluyoruz. Biz CHP olarak hiçbir zaman Tekirdağ’ı cepte gören bir parti olmadık. Tam tersine her zaman Tekirdağ’ı bir adım önde tutarak belediye başkanlarımızla birlikte canla başla çalıştık. 11 ilçemizin tamamı bizim için çok kıymetlidir. İlçelerimizin tamamında yapılması gereken daha çok projelerimiz var. Biz laf değil iş üretiyoruz.

CHP’li belediyeler kendisini; liyakati, dürüstlüğü ve çalışkanlığı esas aldığı vizyonu ve şehirlerimizin yaşanılabilirliği ile belli ediyor. Bu seçimlerde de hedefimiz 2014 yerel seçimlerinde olduğu gibi Tekirdağ’da 12’de 12 yapmaktır. Ben inanıyorum ki sahada gördüğümüz bu heyecan ve halkımızın göstermiş olduğu teveccüh 31 Mart günü sandığa da yansıyacak ve CHP Tekirdağ’da hem büyükşehirde hem de 11 ilçemizde sandıktan zaferle çıkacaktır.” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.