Çerkezköy’ün gururu oldular

Çerkezköy’ün gururu oldular
REKLAM ALANI
Yayınlama: 18.07.2023
A+
A-

Çerkezköy Belediyesi Gençlik Spor Kulübü Karate Takımı sporcuları Murat Kıroğlu ve Sabri Kıroğlu, katıldıkları Türkiye Karate Şampiyonası’nda kategorilerinde 1’inci oldular.  

12-16 Temmuz 2023 tarihlerinde Bursa’da Naim Süleymanoğlu Spor Salonu’nda düzenlenen Türkiye Karate Şampiyonası ve Büyükler Milli Takım Seçmelerine, Çerkezköy’ü temsilen Çerkezköy Belediye Gençlik Spor Kulübü Karate sporcuları Murat Kıroğlu ile Sabri Kıroğlu katıldı.

44 İLDEN 222 KULÜP VE 680 SPORCU KATILDI

44 ilden 222 kulüp ve 680 sporcunun katıldığı şampiyonada Büyükler, Para-Karate ve Veteranlar kategorilerinde mücadele eden Sabri Kıroğlu 35-45 Yaş Erkek Kata kategorisinde 1’inci oldu. Bir diğer sporcu Murat Kıroğlu da katıldığı 45-54 Yaş Erkek Kata kategorisinde şampiyon olarak kenti gururlandırdı.

ÜLKEMİZİ BALKAN ŞAMPİYONASI’NDA TEMSİL EDECEKLER

Çerkezköy Belediyesi Gençlik Spor Kulübü Karate Takımı Antrenörü Murat Kıroğlu, Türkiye Şampiyonası sonrasında Arnavutluk’un başkenti Tiran’da yapılacak olan Balkan Şampiyonası’nda Milli Takım formasıyla Türkiye’yi temsil edeceklerini belirtti. Kıroğlu, desteklerinden dolayı Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay ve Çerkezköy Belediyesi Gençlik Spor Kulübü Başkanı M. Şahin Yılmaz’a teşekkür etti.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.