Yılmaz: Çerkezköy neyse bizim için Kapaklı da Saray da aynı

Yılmaz: Çerkezköy neyse bizim için Kapaklı da Saray da aynı
Yayınlama: 03.11.2022
A+
A-

Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Mavi Liste Yönetim Kurulu Başkan Adayı Rahmi Yılmaz ve ekip arkadaşları Saray Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Murat Ertekin’i ziyaret etti. Yılmaz, “Çerkezköy neyse bizim için Kapaklı da Saray da aynı. Göreve geldiğimizde hemen buraya irtibat büromuzu kuracağız. Ardından okul yapımı için kolları sıvayacağız. Araç sürücülerinin en büyük sıkıntısı olan muayene istasyonunu da bölgemize kazandırmak için elimizden gelenin fazlasını yapacağız” dedi

Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası seçimleri 12 Kasım Cumartesi günü Çerkezköy TSO Trakya Anadolu Lisesinde yapılacak. Seçime sayılı günler kalırken, Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Mavi Liste Yönetim Kurulu Başkan Adayı Rahmi Yılmaz ve ekip arkadaşları, saha çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda Yılmaz ve ekip arkadaşları, Saray Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Murat Ertekin’i ziyaret etti. Ertekin, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

“ALLAH’IN İZNİYLE 15-0’LIK HEDEFİMİZE DOĞRU GİDİYORUZ”

Seçimlere artık sayılı günler kaldığını ve sahadan üyelerden aldıkları olumlu geri dönüşlerin kendisini ve ekip arkadaşlarını çok mutlu ettiğini belirten Yılmaz, “Allah’ın izniyle 15-0’lık hedefimize doğru gidiyoruz. Şu anda da Saray’daki üyelerimizden iyi bir teveccüh görüyoruz. Saray’da geçen döneme kıyasla daha fazla bir katılım olacağını öngörüyoruz. Bunun için de Saray’daki üyelerimizin desteği içinde hepsine teşekkür ediyoruz.” dedi.

“OKULLAR KONUSUNDA ÇOK SIKINTI VAR SARAY’DA”

Saray Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Murat Ertekin ise, Yılmaz’a “Saray’daki üyelerimiz ile sohbet ediyoruz. Çoğu kişinin dilinde Saray’a ne yapıldı, ne yapılacak diye söylemler var. Okullar konusunda çok sıkıntı var Saray’da. Bunlarla ilgili bize soruyorlar. Bize kimse gelmedi, bilmiyoruz. Sadece canlı yayınlarda izlediklerimiz var. Böyle sıkıntılar bize geliyor, sizin var mı bu konuda düşünceleriniz” diye soru yöneltti.

“BİZDEN SONRA ÇİVİ ÇAKILMADI”

Yılmaz, bu soruya “Saray son yatırımı 2010 yılında Gürkan Kesim’in ÇTSO yönetim kurulu üyesi, İsmail Demirel’in de meclis başkan yardımcısıyken Kapalı Spor Salonu çatısı yapıldı. 450 bin TL civarında bir yatırım yapıldı. Ama bizden sonra oraya çivi çakılmadı. Allah nasip ederse 12 Kasım’da görevi devraldığımızda, ilk önce Saray’dan başlayacağız. Çünkü mevcut yönetim giderayak Kapaklı’ya bir okul sözü verdi. 500 bin TL’de Milli Eğitime bağış yaptı. Gönül isterdi ki 500 bin TL’de Saray ve Çerkezköy’deki herhangi bir eğitim kuruma bağış yapsın. O bağışla da en azından sosyal sorumluluk projelerine bir katkı olsaydı. Ama bunu yapmadılar. Allah nasip ederse biz geldiğimiz zaman bütün ilçelerimize eşit olacağız. Burada düşüncemiz bir meslek lisesi yapmak. O günün şartlarında burada ki eğitim sistemini Milli Eğitim ile görüşeceğiz. Burada hangi okulun eksikliği varsa onun üzerin de çalışacağız. Onun dışında da hangi kurumda eksiklik varsa ilgileneceğiz. Çerkezköy neyse bizim için Saray da Kapaklı da aynı. Bu konuda da her zaman söz veriyorum. Donanımlı bir ekibimiz var ve Saray’ın bizden istediği her yardımı bütün ekip arkadaşlarımızla yerine getireceğiz. Burada en acil okul ihtiyacı hangisi ise biz hemen bir komisyon kurarız. Geliriz buraya Kaymakam bey ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile görüşürüz. Acil olanının kararını verip yaptırırız. Önemli olan faydalı olacağı yapmak. Zaten burada meslek lisesi sözümüz vardı. Ama meslek lisesi ihtiyacı yoksa, ihtiyaç olanı yapacağız. Bizim meslek lisesi projemizin amacı da ara eleman yetiştirmek.” cevabı verdi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.