Yaz Spor Okulunda eğitimler devam ediyor

Yaz Spor Okulunda eğitimler devam ediyor
REKLAM ALANI
Yayınlama: 18.07.2023
A+
A-

Çerkezköy Belediyesi tarafından bu yıl 9’uncusu gerçekleştirilen Yaz Spor Okulu’nda 1. Dönem kursları devam ediyor

Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü tarafından iki dönem halinde düzenlenen Yaz Spor Okulu’nda kursları ziyaret ederek öğrencilerle bir araya gelen Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, “Toplam 20 branşta düzenlenen Yaz Spor Okulumuzda bu yıl öğrencilerimize Futbol, Kız Futbol, Basketbol, Voleybol, Masa Tenisi, Badminton, Kort Tenis, Okçuluk, Halk Dansları, Kung Fu, Güreş, İşaret Dili, Judo, Karate, Satranç, Muay Thai, Atletizm, Bale, Temel Hareket Eğitimi ile Özel Çocuklar İçin Fiziksel Eğitim ve Spor branşlarında kurslar veriliyor” dedi.

3 BİN 200’DEN FAZLA ÖĞRENCİ KAYIT YAPTIRDI

İlk dönemi 10 Temmuz Pazartesi günü başlayan ve 28 Temmuz Cuma günü sona erecek olan Yaz Spor Okullarında, kursların alanında uzman eğitmenler tarafından verildiğini belirten Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, Yaz Okulu kurslarının öğrenciler için katkılı olacağına inandığını ifade etti. Bu yıl 20 farklı branşta kurslar verildiğine dikkat çeken Başkan Akay, “Yaz Spor Okulumuza bu yıl 3 bin 200’den fazla öğrencimiz kayıt yaptırdı. İlk dönemi 28 Temmuz’da sona erecek olan Yaz Spor Okulumuzun, ikinci dönemi 31 Temmuz Pazartesi günü başlayacak olup, 18 Ağustos Cuma günü sona erecek” diye konuştu.

“ÖĞRENCİLERİMİZE VE EĞİTMENLERİMİZE BAŞARILAR DİLİYORUM”

Çerkezköy Belediyesi 9. Yaz Spor Okulu’nda Halk Dansları, İşaret Dili ve Bale kurslarının Belediye Hizmet Binası Çok Amaçlı Salon’da verildiğini sözlerine ekleyen Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, “Satranç kursumuz Atatürk Kültür Merkezi’nde, Kort Tenis kursumuz Tepe Piknik Alanı’nda, diğer bütün kurslarımız ise 29 Ekim Spor Kompleksi’nde veriliyor. Bu vesile ile bir kez daha 9. Yaz Spor Okulumuzun hayırlı olmasını temenni ediyor, öğrencilerimize ve eğitmenlerimize başarılar diliyorum. Ayrıca bizlere güvenerek çocuklarını Yaz Spor Okulu kurslarımıza kayıt ettiren tüm velilerimize de teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.