Yaz okulundan şampiyonluğa!

Yaz okulundan şampiyonluğa!
Yayınlama: 20.07.2023
A+
A-

Çerkezköy Belediyesi Gençlik Spor Kulübü Masa Tenisi Takımı sporcularından Umut ve Enver Ayhan kardeşler, İstanbul’da düzenlenen Ferdi Masa Tenisi Turnuvası’nda Çerkezköy’ü başarıyla temsil ederek şampiyon oldular

130’A YAKIN SPORCU KATILDI

İstanbul’da 15 Temmuz Şehitleri anısına düzenlenen Ferdi Masa Tenisi Turnuvası 130’a yakın sporcunun katılımı ile gerçekleşti. Tozkoparan Spor Salonu’nda düzenlenen Ferdi Masa Tenisi Turnuvası’nda Çerkezköy’ü Çerkezköy Belediye Gençlik Spor Kulübü Masa Tenisi Takımı sporcuları Umut Ayhan ve kardeşi Enver Ayhan temsil etti.

Çerkezköy Belediyesi Yaz Spor Okulu’nda yetişerek Çerkezköy Belediyesi Masa Tenisi Takımı’na seçilen kardeşlerden Umut Ayhan Yıldızlar Erkekler kategorisinde, Enver Ayhan ise Minik Erkekler kategorisinde mücadele etti. Çerkezköy’ü en iyi şekilde temsil eden Ayhan kardeşler, güçlü rakiplerini tek tek yenerek kategorilerinde şampiyon oldular.

İLK TURNUVALARINDA ŞAMPİYON OLDULAR

Umut Ayhan ve Enver Ayhan kardeşlerin, Çerkezköy Belediyesi tarafından geleneksel olarak düzenlenen Yaz Spor Okulu’nda yetiştiklerini kaydeden Masa Tenisi Takımı Antrenörü İbrahim Sevinç, “Yaz Spor Okulu kurslarımızda hem öğrencilerimize Masa Tenisi sporunu öğretiyoruz hem de kulübümüz bünyesindeki Masa Tenisi Takımımız için sporcu gözlemliyoruz. Ayhan kardeşler de bu şekilde takımımıza dahil oldular ve katıldıkları bu turnuvada kategorilerinde şampiyon oldular. Bu vesile ile bizlere her zaman destek veren Belediye Başkanımız Vahap Akay’a teşekkür ediyoruz” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.