TSE’den dört sistem belgesi

TSE’den dört sistem belgesi
REKLAM ALANI
Yayınlama: 16.08.2023
A+
A-

Türk Standartları Enstitüsü (TSE) Tekirdağ Büyükşehir Belediyesinin uygulamalarını denetledi ve dört sistemdeki belgelerini yeniledi. Kalite, Vatandaş Memnuniyeti, Çevre ve İş Sağlığı Güvenliği Yönetim Sistemleri uygulamaları denetlenerek yeniden belgelendirildi. Haziran ayındaki denetim sonrasında düzenlenen yeni TSE belgeleri kuruma teslim edildi

TSE’nin detaylı denetimi sonucu almaya hak kazanılan Entegre Yönetim Sistemleri belgeleri düzenlenen törenle Genel Sekreter Fatih Ünsal ve icracı birimlerin temsilcileri tarafından Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’a sunuldu.

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak törende “Kurumsallaşma çalışmalarımız kapsamında ilkelerle yönetim anlayışımız gereği uyguladığımız kalite, vatandaş memnuniyeti, çevre ve iş sağlığı standartlarına uygun sistemlerimiz TSE tarafından denetlendikten sonra yeniden belgelendirildi. Tekirdağ halkına en kaliteli hizmeti en iyi kaynak yönetimiyle sunma yolundaki çabalarımızın belgelendirilerek takdir gördüğünü vatandaşlarımıza bildirmekten mutluluk duyuyorum. Bu konuda emeği geçen başta Genel Sekreterimiz Fatih Ünsal olmak üzere tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. İlkelerimizle ve sistemlerimizle yolumuza devam edeceğiz” şeklinde açıklamalarda bulundu.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.