Toplu sünnet kayıtları başladı

Toplu sünnet kayıtları başladı
REKLAM ALANI
Yayınlama: 22.05.2023
A+
A-

Çerkezköy Belediyesin ilçede yaşayan ihtiyaç sahibi ailelerin çocukları için her yıl geleneksel olarak düzenlediği Toplu Sünnet Şöleni’nin kayıtları başladı

BAŞVURLAR HALK MASALARINA YAPILIYOR

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, “Çerkezköy Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğümüzün, kentimizde yaşayan ihtiyaç sahibi aileler için her yıl geleneksel olarak yapmış olduğu Toplu Sünnet etkinliklerini, bu yıl da gerçekleştiriyoruz. Toplu sünnet kayıtlarımız 22 Mayıs 2023 Pazartesi günü itibariyle başladı” dedi.

Çerkezköy Belediyesi Toplu Sünnet etkinliğinde, Çerkezköy sınırları içerisinde ikamet eden ihtiyaç sahibi ailelerin 60 ayını doldurmuş çocukları için kayıt yaptırabileceklerini kaydeden Başkan Akay, “Toplu sünnet işlemleri için kayıt yaptırmak isteyen vatandaşlarımız Belediyemiz Halk Masalarına müracaat ederek başvurularını yapabilecekler. Toplu Sünnet kayıtları için müracaatların, çocuğun kimlik fotokopisi ile yapılması gerekiyor” diye konuştu.

DOKTOR KONTROLÜNDE VE STERİL BİR ORTAMDA SÜNNETLER YAPILACAK

Başvuruların tamamlanması ve yapılacak incelemenin ardından belirlenen ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarının doktor kontrolünde ve steril ortamda sünnetlerinin yapılacağını kaydeden Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, “Sünnetlerimizin tamamlanmasının ardından sünnet olan yavrularımız için bir şenlik yapacağız. Tarihini daha sonra açıklayacağımız şenliğimizde sünnet olan yavrularımız ile bir araya gelerek, onların güzel bir gün geçirmelerini sağlayacağız” ifadelerini kullandı.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.