“Tepetaklak” tiyatro oyunu bol alkış aldı

“Tepetaklak” tiyatro oyunu bol alkış aldı
Yayınlama: 07.06.2023
A+
A-

Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi’nin (ÇOSB) kültür-sanat faaliyetleri kapsamında sahneye konulan ve ünlü oyuncuların sahne aldığı, ‘TEPETAKLAK’ tiyatro oyunu, ÇOSB Konferans Salonu Kültür ve Sanat Merkezinde tiyatroseverler ile buluştu.

Oyunu; Kapaklı Kaymakamı Bayram Sağır, ÇOSB Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Sözdinler, ÇOSB Yönetim Kurulu Üyeleri; M. Gürdal Adal, Mete Han Pekol, ÇOSB Yönetim Kurulu Yedek Üyesi Ahmet Temiroğlu’nun yanı sıra ÇOSB Bölge Müdürü F. Çiğdem Baykal ile yüzlerce tiyatrosever izledi.

Ünlü oyuncular; Asuman Dabak, Volkan Severcan, Bora Severcan, Emin And, Gülçin Gülrek, Özge İnce ve Ümit İlban’ın rol aldığı TEPETAKLAK oyunu büyük bir ilgiyle izlendi. İki perdelik oyunda tempo hiç düşmedi. İzleyenlerin keyifli anlar yaşadığı oyunun sonunda oyuncular ayakta alkışlanırken, protokol tarafından oyunculara çiçek takdim edildi.

TİYATRONUN KONUSU

Ünlü bir reklamcı olan Jacques Lassegue’nin düğün gününde sıra dışı olaylar yaşanır. Hiç tanımadığı biri sevgilisinin küllerini evine getirir. Seçim kampanyasını yürüttüğü Cumhurbaşkanı adayı tarafından kovulur. Bu arada hamile olan karısı doğum yapmak üzeredir. Yılmak bilmeyen bir gazeteci tarafından sıkıştırılan Jacques’ın başına gelmeyen kalmaz. Entrika dolu komik olaylar birbirini izlerken yavaş yavaş herkesin foyası ortaya çıkar.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.