Süleymanpaşa Otogarının bağlantı yolları yapılıyor

Süleymanpaşa Otogarının bağlantı yolları yapılıyor
Yayınlama: 26.08.2021
A+
A-

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı gerçekleştirilen ve yakın bir tarihte açılışı gerçekleştirilecek olan Süleymanpaşa Otogarı’nın bağlantı yollarının yol yapım çalışmalarına başlandı
Yapımı Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı tarafından sürdürülen bağlantı yollarının toplam uzunluğu 1600 metre olacak. Otogara giriş güzergâhları İstanbul-Malkara ve şehir merkezi yönünden gelecek araçlar için çevre yolu üzerinden Hayri Mumcuoğlu caddesinden, Muratlı yönünden gelen araçlar için ise Mustafa Faik Öztrak Caddesi’nden olacak.
Konu ile ilgili açıklama yapan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “İlçemizin önemli ihtiyaçlarından biri olan Süleymanpaşa Otogarımızın yapımı devam ediyor. Yakın zamanda açılışını yapacağımız otogarımızın bağlantı yollarının yapım çalışmasına da başlamış bulunuyoruz. Büyükşehir Belediyesi olarak şehrimizi daha da ileri taşıyacak, vatandaşlarımızın yaşam kalitesini arttıracak yatırım, proje ve hizmetleri hayata geçirmeye devam edeceğiz.” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.