Sivri’den Gazilere ziyaret

Sivri’den Gazilere ziyaret
Yayınlama: 04.09.2013
A+
A-

CHP’nin Belediye Başkan Aday Adaylarından Ensar Sivri, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Çerkezköy Temsilciliği ziyaret ederek gazilerle bir araya geldi
Cumhuriyet Halk Partisi’nden (CHP) Çerkezköy Belediye Başkanlığı için aday adaylığını açıklayan isimlerden Ensar Sivri, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Çerkezköy Temsilciliği’ne nezaket ziyaretinde bulundu.
GAZİLERİMİZ BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ
Ensar Sivri’yi Türkiye Muharip Gaziler Derneği Çerkezköy Temsilcisi Hasan Hüseyin Yarlıgan ve gaziler Dernek Binası’nda ağırlarken, yaklaşık yarım saat süren ziyarette Ensar Sivri, gazilerin sorunlarını dinleyerek çalışmaları hakkında bilgi aldı. Dernek Başkanı Yarlıgan ve gaziler, Sivri’ye ziyaretinden ötürü teşekkür ederken,  şehit ve gazilerin bu vatan için ne kadar önemli olduğuna dikkat çeken Ensar Sivri, “Bayrak ve vatan için mücadele eden kahraman gazilerimiz bizim için çok önemli. Çünkü bu ülkenin hizmetinde bulunmuş ve bu uğurda canını ortaya koymuş insanlardır. Vatanın kurtarılmasında büyük rol oynayan, vatanı için canını hiçe sayan şehitlerimizi de saygıyla ve minnetle anıyor, Allahtan rahmet diliyoruz” şeklinde konuştu.
 

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.