Özel insanlara sürpriz doğum günü

Özel insanlara sürpriz doğum günü
Yayınlama: 26.07.2016
A+
A-

Türkiye Sakatlar Derneği (TSD) Çerkezköy Şubesi’nde düzenlenen programla, Haziran ve Temmuz ayı doğumlu TSD Çerkezköy Şube üyelerinin doğum günleri kutlandı. 

O?zel insanlara su?rpri z doğum günü (2)‘ÖZÜRLÜ’ DEMEK ÇOK YANLIŞ
Türkiye Sakatlar Derneği Çerkezköy Şube üyelerinden Haziran ve Temmuz ayı doğumluların doğum günü, dernek binasında düzenlenen partiyle kutlandı. 155 kişi için doğum günü pastasının kesildiği partide konuşan Melek Uçar, “Dernek üyelerimize ‘özürlü’ tabirinin kullanılması çok yanlış bir durum. Benim de 37 yaşında işitme engelli pırlanta gibi bir kızım var. Hem kızıma hem de diğer yavrularıma özürlü olduklarını hissettirmemeye çalışıyorum. Yavrularımla her zaman gurur duydum. Sizlerinde evlatlarınızla gurur duymanızı istiyorum. Kızım Nisan ayında doğdu ve Nisan ayı geldiğinde de tüm masraflar bana ait olacak. Tüm yavrularımın doğum gününü kutluyorum.” dedi.
O?zel insanlara su?rpri z doğum günü (3)“BİZLER KOCAMAN BİR AİLEYİZ”
Sürpriz doğum günü partisinde konuşan bir başka isim de TSD Çerkezköy Şube Başkanı Hayrettin Çetinkaya oldu. Çetinkaya, “Bizler kocaman bir aileyiz. Haziran ayı ramazan ayına denk geldiği için doğum günü partisini Temmuz ayında birlikte yapmak istedik. Türkiye zor bir süreçten geçiyor. Rabbim bizlere inşallah hayırlı günler nasip eder. Türk milleti olarak bu zor günleri hep birlikte atlatacağımızı umut ediyorum. Birliğimizi ve beraberliğimizi asla bozmamalıyız” ifadelerini kullandı.
155 KİŞİ İÇİN PASTA KESİLDİ
Diğer doğum günlerinden farklı olarak bu partide, Melek Uçar sponsorluğunda pilav ve ayran da ikram edildi. 155 kişinin doğum gününün kutlandığı partide pastanın kesilmesinin ardından, dernek üyeleri müzik eşliğinde gönüllerince eğlendiler.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.