Muharip Gaziler, Başkan Akay’ı ziyaret etti

Muharip Gaziler, Başkan Akay’ı ziyaret etti
Yayınlama: 19.12.2022
A+
A-

Türkiye Muharip Gaziler Derneği Çerkezköy Temsilcisi Hasan Hüseyin Yarlıgan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay’ı ziyaret ettiler

Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay’ı makamında ziyaret eden Türkiye Muharip Gaziler Derneği Çerkezköy Temsilcisi Hasan Hüseyin Yarlıgan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Çerkezköy Temsilciliği’ne bugüne kadar verdiği destek ve katkılarından dolayı Başkan Akay’a teşekkür ederek, “Şahsınız ve Çerkezköy Belediyesi, Gazilerimizin her zaman yanında ve her zaman bizlerin destekçisisiniz. Bugüne kadar verdiğiniz katkılar ve destekler için teşekkür ediyoruz” açıklamasında bulundu.

“HER ZAMAN YANLARINDAYIZ”

Gazilerin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, “Çerkezköy Belediyesi olarak her zaman Gazilerimizin yanındayız ve her türlü talep, isteklerini karşılamaya hazırız. Dile getirdikleri konular ile ilgili çalışma yaparak Gazilerimize bilgi vereceğiz. Ziyaretleri için teşekkür ediyorum. Sağlıklı, sıhhatli bir ömür diliyorum” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.