Karate takımından Türkiye 5’inciliği

Karate takımından Türkiye 5’inciliği
Yayınlama: 13.12.2022
A+
A-

Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Karate Takımı, Sakarya’da düzenlenen Türkiye Kulüpler Arası Büyükler Takım Karate Şampiyonası’nda 5’inci oldu

Türkiye Kulüpler Arası Büyükler Takım Karate Şampiyonası 25-27 Kasım 2022 tarihleri arasında Sakarya’da gerçekleştirildi. Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Karate Takımının da katıldığı şampiyonada toplam 307 takım mücadele etti.

Murat Kıroğlu, Sabri Kıroğlu ve Mustafa Oğulcan Alımcı’dan oluşan Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Karate Takımı, Büyük Erkekler Takım Kata dalında yarıştı. Turnuvada toplam 6 turda mücadele eden temsilcimiz, 3’üncülük maçını kaybederek turnuvayı 5’inci sırada tamamladı.

Her zaman sporun ve sporcunun yanında olduklarını ifade eden Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, “Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Karate Takımımız, Türkiye Kulüpler Arası Büyükler Takım Karate Şampiyonası’nda 307 takım arasında 5’inci olarak bizleri gururlandırdı. Sporcularımızı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum” açıklamalarında bulundu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.