Kapaklı Sitespor Voleybol Takımı, ümit vaat ediyor

Kapaklı Sitespor Voleybol Takımı, ümit vaat ediyor
Yayınlama: 05.07.2023
A+
A-

Kapaklı Site Spor Kulübü tarafından kurulan Voleybol Takımı, Kazak Gölü’nde gerçekleşen programla tanıtıldı. Programda konuşan Kapaklı Site Spor Kulübü Başkanı Ersan Yalçın Karamehmetoğlu, “Biz bunu Kapaklı halkıyla, esnafımızla, iş adamlarımızla ve yöneticilerimizle başardık.” dedi.

Önümüzdeki sezon 2. Lig’de mücadele edecek olan Kapaklı Site Spor Kulübü Voleybol Takımı oyuncuları için bir tanışma programı düzenlendi. Takımda mücadele edecek oyuncuların tanıtıldığı programa Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, Kapaklı İlçe Milli Eğitim Müdürü İrfan Danışmaz, Kapaklı Site Spor Kulübü Başkanı Ersan Yalçın Karamehmetoğlu, kulüp yönetimi, kulüp üyeleri ve basın mensupları katılım sağladı.

İŞTE O KADRO

Hazal ŞENER’in kaptanlık edeceği takım, şu isimlerden oluşuyor: Kardelen GRAM, Irmak ÖZDEMİR, Cansu AYYILDIZ, Meltem KUYDERE, Eda KARAMAN, Buse GÜL, Eda KOSVA, Işıl SEVİNÇ, Zeynep BATMAZ, Aslıhan ARSLANGÖRÜR, Meltem COŞKUN, Selin Azra ÇİMEN, İlayda ALKAN, İrem Sevcan YÜCEKÖK, Şafak KARVAN

Takımın teknik ekibinde ise şu isimler var: Alper Kemal KAYGUSUZ, Ümit ÇAKIRGÖZ, Kamil ÖZEL, Ramazan ÖZTÜRK, Tarık GİRGİN.

“2500 LİSANSLI SPORCUYA ULAŞMAMIZA RAMAK KALDI”

Oyuncuların tanıtılmasının ardından Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin bir konuşma gerçekleştirdi. Kapaklı’nın sporla anılması için çalıştıklarını belirten Başkan Çetin, “Göreve geldiğimizden beri ilçemizin hem kültürel, hem sosyal, hem de sportif alanlarda dönüşümünü, değişimini sağlamak için gayret ediyoruz. 81 vilayetten buraya çocuklarının geleceğini kurtarmak için gelmiş ailelerimizin; çocuklarını kardeş yapmak ve sporla bir araya getirmek için çalışmalar yapıyoruz. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz ile beraber okullarımızda başlattığımız çalışmaların meyvelerini alıyoruz. Okullardaki çocuklarımızın başarısını kulüplerle besledik. Spor kulüplerimizde hem branşları çoğalttık, hem de kulüp sayımızı çoğalttık. Hedefimiz olan 2500 lisanslı sporcuya ulaşmamıza ramak kaldı. Emin olun 3 yıl sonra burada, Sitespor’un alt yapılarında yetişmiş çocuklarımızla çok ciddi başarılara imza atacağız. Amacımız hem var olan potansiyelden faydalanmak, hem bu çocuklarımızı zararlı alışkanlıklardan kurtarmak hem de çocuklarımıza spor alanında bir gelecek sağlamak.” dedi.

“KAPAKLI’DAN SÖZ ETTİRİYORUZ”

Kapaklı’nın türlü branşlarda ciddi başarılar yakaladığını söyleyen Başkan Çetin, “Bildiğiniz gibi önceden 2 kulübümüz vardı. Sitespor ve Kapaklıspor sadece futbolla ilgileniyordu. Biz öncelikle Kapaklıspor’da basketbol takımını oluşturarak bu takımla ciddi başarılara imza attık. Basketbol takımımız şu anda 1. Lig’de mücadele veriyor. Ankara’da sahası olmadığı halde başarılar elde eden bir Kapaklı’dan söz ettiriyoruz. Bugün de Voleybol Takımımız ile hedefi birinci lig olan bir takım daha kurduk. Her alanda sportif başarılarla adından söz ettiren bir ilçe olmayı hedefliyoruz.” ifadelerini kullandı.

“KAPAKLI HALKIYLA BAŞARDIK”

Takımın kurulmasında emeği geçenlere teşekkür eden Kapaklı Site Spor Kulübü Başkanı Ersan Yalçın Karamehmetoğlu ise, “Ben 22 yıldır başkanım. Kulüp başkanlığı yaptığım süre boyunca arkadaşlarımızla güzel ilklere imza attık. Biz bunu Kapaklı halkıyla, esnafımızla, iş adamlarımızla ve yöneticilerimizle başardık. Bundan sonraki süreçte de yanımızda olmanızı rica ediyorum. Spor kenti Kapaklımıza 2. Lig Voleybol Takımımız hayırlı olsun.” dedi.

Konuşmaların ardından yemek ikramına geçilen program, tebrik ve temennilerle son buldu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.