Başkan Çetin, Yaz Spor Kursu öğrencileri ile bir araya geldi

Başkan Çetin, Yaz Spor Kursu öğrencileri ile bir araya geldi
Yayınlama: 22.07.2022
A+
A-

Kapaklı Belediyesi tarafından düzenlenen Yaz Spor Kursları yoğun katılımla devam ediyor. Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, voleybol ve boks kursunu ziyaret ederek öğrenciler ile bir araya geldi.

Kapaklı Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü ve Kapaklı Halk Eğitimi Merkezi işbirliğiyle 4-7 ve 7-18 yaş arası çocuklar ve gençler için ücretsiz olarak düzenlenen Yaz Kursları geniş katılımla devam ediyor Kapaklı’nın tüm mahallerinde 13 farklı branşta devam eden Yaz Spor Kursları’na toplam 6 bini aşkın öğrenci katılıyor.

KURSLARI ZİYARET ETTİ

Kapaklı Anadolu Lisesi’nde bulunan ÇOSB Kapalı Spor Salonu’nda devam eden Voleybol kursunu ziyaret eden Belediye Başkanı Mustafa Çetin, burada öğrencilerin çalışmalarına katıldı. Başkan Çetin, kursa katlan öğrencilerle voleybol antrenmanı yaparak gelişimlerine destek olan kurs hocalarına teşekkür etti.

Başkan Çetin, Atatürk Kültür Merkezi’nde devam eden boks kursuna da ziyarette bulundu. Başkan Çetin, yoğun katılım gösteren öğrencilerle fotoğraf çektirdi.

“6.000’İ AŞKIN ÖĞRENCİ BULUNUYOR”

Kurslarla ilgili açıklamada bulunan Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, “Genç nüfusu fazla olan ilçemizde çocuklarımız ve gençlerimizin sosyal ve sportif gelişimine büyük önem veriyoruz. Yaz tatili süresince öğrenmeye devam etmelerini sağlamak, bedensel ve kültürel gelişimlerine katkıda bulunmak ve keyifli bir yaz geçirmelerine imkan sağlamak amacıyla bu yıl da Yaz Kurslarını düzenledik. Kurslarımıza geçen yıl olduğu gibi bu yıl da yoğun katılım oldu. Şu an itibari ile 6 bini aşkın öğrencimizin gelişimine destek oluyoruz. Kurslarımıza katılan öğrencilerimizin katılım sertifikalarını da ağustos ayı içerisinde yapacağımız Gençlik Şöleni’nde takdim edeceğiz. Çocuklarımıza bu süreçte emek veren başta aileleri ve kurs hocalarına teşekkür ediyorum.” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.