İstihdam Masası çalışmaya devam ediyor

İstihdam Masası çalışmaya devam ediyor
Yayınlama: 05.07.2024
A+
A-

Çerkezköy Belediyesi İstihdam Masası tarafından düzenlenen, iş arayan vatandaşlar ile işçi arayan işvereni bir araya getiren Toplu İş Görüşmeleri devam ediyor

Çerkezköy’de iş arayan vatandaşlar ile işçi arayan işverenin buluştuğu Toplu İş Görüşmelerine Çerkezköy Belediyesi İstihdam Masası ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Her hafta periyodik aralıklar ile yapılan Toplu İş Görüşmelerinde bölgedeki işveren temsilcileri ile iş arayan vatandaşlar bir araya gelerek, birbirlerini tanıma, açık olan pozisyonlar ile ilgili bilgi alış-verişinde bulunup istihdama katkı sağlanıyor.

Son olarak Çerkezköy – Çorlu bölgesinde faaliyet gösteren Tower Grup bünyesinde çalıştırılmak üzere işe alınacak elemanlar için Belediye Hizmet Binamızda mülakat yapıldı. Çerkezköy Belediyesinin sosyal medya hesabından paylaşılan eleman alımı ilanı için yaklaşık 100 kişi mülakatın yapılacağı Çerkezköy Belediyesi Hizmet Binası’na gelirken, Tower Grup Firması İnsan Kaynakları sorumluları, iş arayan vatandaşlar ile birebir görüşerek, mülakatlarını gerçekleştirdi. Firma yetkililerinin yapacağı değerlendirmenin ardından söz konusu firmada iş başı yapacak olan kişilerin belirleneceği kaydedildi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.