İrmet, belediyenin basketbol takımına sponsor oldu

İrmet, belediyenin basketbol takımına sponsor oldu
Yayınlama: 08.03.2023
A+
A-

Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Kadın Basketbol Takımının sağlık sponsoru Çerkezköy Özel İrmet Hospital Hastanesi oldu

Türkiye Kadınlar Bölgesel Basketbol Ligi’nde A Grubu’nda mücadele eden Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Kadın Basketbol Takımının sağlık sponsoru Çerkezköy Özel İrmet Hospital Hastanesi oldu.

Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Kadın Basketbol Takımının sağlık sponsoru olan Çerkezköy Özel İrmet Hospital Hastanesi Genel Müdürü Alper Atasoy, “Çerkezköy’ü ve bölgemizi başarılı bir şekilde Türkiye Kadınlar Bölgesel Basketbol Ligi’nde A Grubu’nda temsil eden Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Kadın Basketbol Takımımızın sağlık sponsoru olduğumuz için mutluyuz. Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Kadın Basketbol Takımımızın bundan sonra sağlık ile ilgili kontrolleri ve tedavileri İrmet Hastanesi tarafından yapılacaktır” dedi.

“TEŞEKKÜRLER İRMET HOSPİTAL”

Çerkezköy Özel İrmet Hospital Hastanesi’ne teşekkür eden Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı M. Şahin Yılmaz, “Türkiye Kadınlar Bölgesel Basketbol Ligi’nde A Grubu’nda mücadele eden Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Kadın Basketbol Takımımızın sağlık sporu olmasından dolayı Çerkezköy İrmet Hastanesi’ne teşekkürlerimi ve şükranlarımı sunuyorum. İrmet Hastanesi sporcularımızın kontrol ve tedavilerini 1 yıl boyunca ücretsiz olarak karşılayacak. Bu işbirliğinden dolayı İrmet Hastanesi Genel Müdürü Alper Atasoy’a, Genel Müdür Yardımcısı Ayla Demir’e, Pazarlama ve İletişim Müdürü Özge Üngüt’e, İrmet Hastanesi ortakları Dr. İrfan Tombalak ve Dr. Ahmet Türker’e kulübümüz ve sporcularımız adına teşekkürlerimi iletiyorum” dedi.

TAKIMDAN İRMET’E ZİYARET

Çerkezköy Özel İrmet Hospital Hastanesi’nin Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Kadın Basketbol Takımının sağlık sponsoru olmasının ardından Kadın Basketbol Takımı Antrenörü Ercan Çete ve oyuncular hastaneyi ziyaret ederek, rutin kontrollerini yaptırdılar.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.